14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler

14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler1

Bu Sayfada Birbirinden Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Yer Almaktadır , 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur. Benim en uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki. Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum.

Aşk aynı şemsiye altında birlikte yürümektir.

Onlar adını, ben kokunu bilirim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye? 14 Şubat sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin bir tanem.

Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine geri dönmek istemeyeceksin. Sevgililer günün kutlu olsun!

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Nice güzel günlere.

Yeri geldi ayrılıklara ağladık, yeri geldi hasretlik özlemleri yaşadık ama kalbimize koyduğumuz sevdayı asla unutmadık inadına sevdalı yaşadık meleğim. Seni seviyorum iyi ki hayatım bir parçası ve bugünümün ışığı gibi parlayanımsın.

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Eskiler böyle der. Gökkuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli hazinemsin benim, canımsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Sana bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Bu dünyada ve öbür dünyada her zaman seninle olmak dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun.

Konu ne zaman senden açılsa kapatmaya kıyamıyorum. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni seviyorum!

Kendinden vazgeçecek kadar sev beni, anlamlisozler.com sonu hüsranla bitse bile ölene kadar bırakma ellerimi, bırak titresin yüreğin, bırak yerden kesilsin ayakların, bırak aşık olduğun insan için harca her şeyini vazgeçilmezim. Sevgililer günün kutlu ve mutlu bir ömür boyu sürsün.

Seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğin kadar çok seviyorum. Sana sevgilim! diyebildiğim için kendimi çok şanslı görüyorum.

Gece ateşim gündüz güneşim. Taptığım ilk aşksın, sen benim eşim, sen en çok aşksın!

14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ İLE İLGİLİ GÜZEL SÖZLER

Sen aklım ve kalbim arasında kalan en güzel çaresizliğimsin.

Ayrılık küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir. Tıpkı rüzgârın mumu söndürüp yangını güçlendirdiği gibi. Bizim de sevgimiz hep yaşayacak ve daha da güçlenecek sevgilim. Nice sevgililer günlerinde birlikte olmak dileğiyle.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz.

Sen bile bilemezsin gülüşün ben de kaç bahar eder.

Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sevmeye devam edeceğim. Sevgililer günün kutlu olsun!

Öğrendik ki: Her yarayı saran zaman değil, sevgidir.

Bir parça aklımda, bir parça içimdesin. Tüm yaşamın vazgeçilmezimsin meleğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Eğer gökyüzü bir parça kâğıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle sevgililer günün kutlu olsun!

Aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. İyi ki varsın sevgilim.

Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi.

Sevgilim o kadar senle doluyum ki insanların bana bakarken seni görmelerinden ve bu aşka nazar dolu günler yaşatmalarından korkuyorum çünkü ben seni senden bile çok seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Besmelesiz başladım diye mi, doyamıyorum seni sevmeye?

Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

Kalbim ki kendisine kefilim. Adınla uyandı bu sabah. 14 Şubat kutlu olsun.

Sen benim şarkımsın, herkesin dili dönmez.

Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte canım.

Sensiz hayat anlamsız nefes bile alamıyorum, uyuyamıyor, düşünemiyor, bu düşünce beni bu hale getiriyorsa gerçekleşmesi beni bitirir be gülüm. Bırakma bu yalnız kalacak ellerimi bir ömür. Sevgililer günün kutlu olsun.

Aşkım, bir tanem ben ateş sen ise mumsun benim tek korkum mumun zamanla eriyip yok olması ama doğru ya mum biterse ateş zaten söner. Sevgililer gününü kutlar bir ömür mutluluklar dilerim.

Kış geldi sevgilim. Yüreğini, yüreğime koy da üşümesin aşkımız.

Hiçbir şey istemiyorum sadece seni istiyorum, gözlerimi kapattığım da rüyalarımda seni görüp her gözümü açtığımda karşımda seni görmek istiyorum çok değil sadece seni bir tanem. Hayatıma renk kattığın için iyi ki varsın. Sevgililer günün kutlu olsun.

Yüzümde anlamsız bir gülücük, içimde sonsuz sevgi, güne keyifle başlayıp keyifle bitiriyorum. Bir şey var hayatımda anlayamıyorum, düşündüm de bir sen varsın seni arıyormuşum meğer ey aşk! Sevgililer günün kutlu olsun.

Sonu olmadığını düşündüğün yollardan giderken korktuğun tüm karanlıkları bir güneş gibi aydınlatıp bu yolda her daim yoldaşın olurum bir tanem yeter ki sen aydınlığına aydınlık kat. Sevgililer günün kutlu olsun seni seviyorum.

Öyle bir sev ki beni, ben bile kıskanayım kendimi.

Bir kuş olup tüm engelleri aşarak yanına gelsem, varsam yanına öpsem seni, doya doya koklasam ve bir daha bırakmamacasına sarılsam. İnan bana sevgilim en büyük hediye o olur bana sevgililer gününde. Sevgililer günün kutlu olsun sevgilim.

Kim istemez mutlu olmayı, ama mutsuzluğa da var mısın?

Görmeden seni isteyen gönlüm, görünce nasıl dayansın.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Yazabilirsiniz.
Sayfa içeriği: 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler Kısa, 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Anlamlı Sözler, 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Sözler 2021, 14 Şubat Sevgililer Günü İle İlgili Romantik Sözler