15 Temmuz İle İlgili Sözler

15 Temmuz İle İlgili Sözler

Bu Sayfada Birbirinden Güzel 15 Temmuz İle İlgili Sözler Yer Almaktadır , 15 Temmuz İle İlgili Sözler Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. Enfal suresi

Gururumuz, kahramanlarımız 15 Temmuz şehitlerimizi, darbecilerin durdurulmasının sene-i devrinde dualarla, hasret ve özlemle anıyoruz.

Bir çivi bir nalı, bir nal bir atı, bir at bir insanı, bir insan da bir ülkeyi kurtarır.

O insanlar ki söz konusu vatan olunca bir dakika bile düşünmediler canlarını verdiler. Türkiye Cumhuriyeti şahitlerimiz ve gazilerimizin fedakârlıkları ile ilelebet yaşayacaktır.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Tüm şehitlerimizin ruhu şad olsun.

15 Temmuzdaki o hain kalkışmayı unutma, unutturma!

Manşet: 15 Temmuzdaki o hain kalkışmayı unutma, unutturma!

Darbe girişimine izim vermeyen Türk milleti hep var olsun. 15 Temmuz Şehitleri unutulmasın.

15 Temmuz mücadelemizin zirvesi, şanlı milletin zaferidir!

Ayakta ölmek diz üstü yaşamaktan onurludur. Ne mutlu vatan uğruna can verene!

Bir memleketin saha bakımdan büyüklüğü onun gerçek büyüklüğünü ifade etmez ve bir milleti millet yapan arazisi değildir.

Bu vatan toprağın kara bağrında, sıra dağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca, onun uğrunda, kendini tarihe verenlerindir.

Vurulup tertemiz alnından uzanmış yatıyor. Bir hilâl uğruna ya Rab ne güneşler batıyor.

Allah bize bir daha 15 Temmuz gibi bir ihanet yaşatmasın. Ama hainler de şunu unutmasın… Millet bu alçaklara her zaman gerekli dersi verecektir.

Allah yolunda öldürülenlere ölüler demeyiniz. Bilakis onlar diridirler. Bakara suresi

15 TEMMUZ SÖZLERİ

Vatanımız için şehit olmuş 249 ve gazilerimize milletçe ağlıyoruz. Şehitler ölmez vatan bölünmez.

15 Temmuz’da Türkiye Cumhuriyeti’ne kast edenlerin hain planına canını siper ederek karşı koyan şehitlerimizin rahmetle ve dualarla anıyoruz.

249 şehit daha 249 çift göz daha kapandı hayata. 249 ananın daha hıçkırıkları karıştı toprağa. 249 baba daha ağladı evladına.

Bugün Türk halkının hain çetelere karşı koyduğu o özel günü ilk yıldönümü. 15 Temmuz şahitlerimizin anısını rahmetle anıyoruz.

Allah’a şükür ki darbelerin susturduğu ezanlardan, ezanların susturduğu darbeyi görebildik.

Vatan için yaşayıp öldünüz; siz toprağa değil, kalplere gömüldünüz. 15 Temmuz şehitlerini yâd ediyoruz.

Şehidim ruhun göklerde nöbette, kanın al bayrakla en yükseklerde.

Herkes gönlünü ferah tutsun, bir kurtuluş savaşı daha kazandı bu millet 15 Temmuz’da.

Bu millet demokrasiyi 15 Temmuz’da bütün dünyaya göstermiştir. 15 Temmuz gecesi milli iradeyi hiçe sayanlar anlamlisozler.com bir tek şeyi hesaba katmadı; egemenlik kayıtsız şartsız milletindir! Bayrağımızı indirtmeyelim, ezanımızı dindirtmeyelim.

15 Temmuz gecesi şehit kanları ile sulanmış bu topraklar 249 şehidi daha bağrına bastı. 15 Temmuz şahitlerimiz hiç unutulmayacaktır.

15 Temmuz gecesi Türk halkı hain bir çeteye gereken dersi vermek için sokaklara döküldü ve tankların karşısına dikildi. Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz.

Başkomutan dedi inin meydana. Sahip çık Hakka, al bayrağa, aziz vatana. Milyonlar indi meydana, Türkün sesi titretti yeri göğü. Razı olsun bu vatan aşkı ile dolana. 15 Temmuz Demokrasi ve Şehitler Anma Gününüz kutlu olsun.

Dualarımız 15 Temmuz şahitleri ile. Onlar ki canlını Türkiye Cumhuriyeti için feda etmiş hainlerin planlarını suya düşürmüştür. Allah’ın rahmeti şahitlerimiz ile olsun.

15 Temmuz’da evinde rahat oturmaktansa ülkesi için ölmeyi tercih eden bir millettir Türkiye.

Vatan için katlanılan ölüm kadar, tatlı ve şerefli bir ölüm var mıdır? 15 Temmuz şehitlerimiz ve tüm şehitlerimizi yâd ediyoruz.

Türk milletinin, milli iradenin duruşu bütün oyunları bozdu. Vatan bizim vatanımız hainlere karşı durmalıyız.

Bu vatana ihanet edenler, kesinlikle bir gün şamarını yer.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel 15 Temmuz İle İlgili Sözler Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı 15 Temmuz İle İlgili Sözler Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: 15 Temmuz Destanı Sözleri, 15 Temmuz Sözleri Kısa, 15 Temmuz Sözleri Resimli, 15 Temmuz Sözleri Uzun, 15 Temmuz İle İlgili Yazılar, 15 Temmuz Yazıları, 15 Temmuz Şehitleri