30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayrami Mesajlari 1

Bu Sayfada Birbirinden Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Yer Almaktadır , 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLAMA MESAJLARI

30 Ağustos Zafer Bayramı Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir. Bu zaferin ışığı altında nice güzel 30 Ağustos Zafer Bayramlara.

Anadolu zaferi tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Bağımsızlık, uğruna ölmesini bilen toplumların hakkıdır.

Başta devletimizin kurucusu Başkomutanımız Başöğretmenimiz Başbuğumuz M.K. Atatürk olmak üzere bu vatan için çarpışan tüm yiğit Türk evlatlarını saygı ve vefa ile anıyoruz.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı minnet ve rahmetle anıyoruz.

Bazı zaferler sayfalara sığmaz. 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Bence bir millette şerefin haysiyetin namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir.

Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler başka milletlerin avıdır.

Bir millete hizmet eden onun efendisi olur.

Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk

Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun!

Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklal timsali olmuş bir milletiz.

Bize armağan ettiğin özgürlük ve bağımsızlığı herkese ve her şeye rağmen koruyacağız. Asaletinin gölgesinde ve izindeyiz. Saygı ve minnetle.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Bu büyük zaferin 98. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Bu güzel günde Atatürk’ü saygıyla anıyor kahraman şehitlerimizi unutmuyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Bu mutlu günde, zaferi bize yaşatan Atatürk ve silah arkadaşları ile kahraman Türk Ordusu’na şükran ve minnetlerimizi sunarken, ulusumuza da Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bu vatan sınırlarının cetvelle çizilmeyeceğini dünyaya gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün vatanseverlerimize minnettarız. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Büyük Türk milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını ve ülkemizin koruyucusu Ordumuzun Türk Silahlı Kuvvetler Günü’nü yürekten kutlarım.

Büyük ve tarihi olayları ancak büyük milletler yaşayabilir.

Devletimizin kurucusu Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu topraklar için canını hiçe sayan tüm Kahraman Türk evlatlarını saygı vefa ve dua ile anıyoruz.

Dualar sana Atatürk sevgiler sana saygılar sana. Nur içinde uyu! Allah senden ve askerlerinden razı olsun! Bize senin yolunda yürümeyi nasip eden yüce Allah’a hamdolsun!

Egemenlik, kayıtsız şartsız ulusundur.

Gururla! Minnetle! Sonsuz sevgi ve saygı ile! 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Hakiki zafer muharebe meydanlarından muvaffak olmak değil asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek milleti yükseltmektir.

Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir. Mustafa Kemal Atatürk

Memleketimizi esir etmek isteyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır. Mustafa Kemal Atatürk

Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk

Süngülerle, silahlarla ve kanla kazandığımız askeri zaferlerden sonra, kültür, bilim, fen ve ekonomi alanlarında da zaferler kazanmaya devam edeceğiz. Şanlı 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Tam bağımsızlık denildiği zaman doğal siyasal mali adli askeri kültürel ve her alanda tam bağımsızlık anlaşılır.

Tanrı Dağından Nur Dağına uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedirden Çanakkale’ye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun.

Tarihi zaferlerle dolu milletimizin zafer bayramım kutlu olsun.

Tarihi zaferlerle dolu milletimizin zafer bayramım kutlu olsun.

Tuna Nehrinin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını Afrika’nın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

Tüm imkansızlıklara rağmen iman ve teslimiyetle yedi düvele karşı vatanımızı savunarak, bağımsızlık mücadelesinden zaferle ayrılan aziz ceddimizi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnetle anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Türk bayrağını şeref vatan toprağını namus kabul edenlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Türk Neferi kaçmaz kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır. Mustafa Kemal Atatürk

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Türkiye Orduları pekguzelsozler.com bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa Kemalin utkusu Dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır.

Uçurum kenarında yıkık bir ülke. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar. Yıllarca süren savaş ve Anadolu’nun yiğit evlatları. Başta Başbuğumuz M. K. Atatürk olmak üzere tüm kahramanlarımıza saygı vefa ve dua ile.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; Büyük Taarruz Zaferinin 98. yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin sınırı yoktur. İşte parola budur.

Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir. Mustafa Kemal Atatürk

Zaferlerle dolu Türk tarihinde bu yıl 98. yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos 1922 Çanakkale’den Sakarya’ya uzanan kahramanlık destanının zaferle taçlandırıldığı tarihtir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Kısa, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Paylaş, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları Facebook, 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları 2020