Aamir Khan Sözleri

Aamir Khan Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Aamir Khan Sözleri Yer Almaktadır , Aamir Khan Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Benim maksadım kargaşa yaratmak değil sadece zamanı değiştirme çabasındayım.

Yaşadığım her olayın diğer yüzünü de düşünmeye çalışırım.

Ben kısıtlamaları sevmiyorum özgürlük istiyorum ve her seferinde bu yüzden bir film yapıyorum.

Eğer özgür Hindistan için savaşan atalarımız şimdi hayatta olsaydı onların yüzüne bakabilir miydik? Dedelerimiz böyle bir Hindistan hayali mi kurmuşlardı? Böyle bir Hindistan için mi savaşmışlardı?

Her zaman mükemmeli yakalamaya çalış. O zaman başarı zaten seni kovalar.

Toplumumuzdaki problemlerin sorumluları zaten aramızda olan insanlardır. Belki de hepimiz toplumca sorumluyuz.

Hacdan sonra çok daha mutlu ve huzurluyum. Hacca gitme niyeti olan tüm Müslümanlar oraya gitmeli. Bunun için dua ediyorum.

İnsanlar bana sevgilerini ve iyi dileklerini verdiler. Çok mutluyum. Eğer bakarsanız istediklerinizin sonu yoktur. Ben hayatta ne olursa olsun mutlu olmamız gerektiğine inanıyorum.

Göğün birinde değilse de ötekinde bir kıvılcım gizlidir. İşte o kıvılcımı alevlendirmek gerekir.

Kalbinde gerçek inanç ve cesareti olan her zaman kazanır.

Benim en büyük başarım insanlardan edindiğim sevgi ve saygıdır. Bunu elde etmek çok zordur. Ailem ve bana yakın insanlar da benim başarımdır.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Aamir Khan Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Aamir Khan Sözleri Yazabilirsiniz.
Aamir Khan Sözleri Alıntıları , Aamir Khan Sözleri sözleri ve alıntıları , Aamir Khan Sözleri Sözleri, Aamir Khan Sözleri Özlü Sözleri, Aamir Khan Sözleri Anlamlı Sözleri, Aamir Khan Sözleri sözleri tumblr, Aamir Khan Sözleri sözleri facebook, Aamir Khan Sözleri sözleri instagram, Aamir Khan Sözleri