Abdurrahman Dilipak Sözleri

Abdurrahman Dilipak Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Abdurrahman Dilipak Sözleri Yer Almaktadır , Abdurrahman Dilipak Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Unutmamak gerekir ki, hiçbir gerçek, söylenti kadar tahripkar değildir.

Zulmün kemali, zeval vaktine işarettir.

Din elden giderse devlet de gider. Devletinizi kaybederseniz ne millet, ne memleket kalır, ne de bir düzen. Sadece ahirette Cehenneme gitmezsiniz, bu dünyanız da Cehenneme döner…

Keşke bütün okullar İmam Hatip gibi olsa da, İmam Hatip diye ayrı bir okul hiç olmasa.

Allah’ın ipinden tutunalım ki, Allah’ın yardımı bize ulaşsın.

Müslümanlar derinlik kazanmak zorunda. Kendi aralarında istişare etmek, şura yapmak ve yardımlaşmak zorundalar. Daha fazla bilgiye ihtiyacımız var. Kulaktan dolma bilgilerle din ve tarih öğrenilmiyor.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Abdurrahman Dilipak Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Abdurrahman Dilipak Sözleri Yazabilirsiniz.
Abdurrahman Dilipak Sözleri Alıntıları , Abdurrahman Dilipak Sözleri sözleri ve alıntıları , Abdurrahman Dilipak Sözleri Sözleri, Abdurrahman Dilipak Sözleri Özlü Sözleri, Abdurrahman Dilipak Sözleri Anlamlı Sözleri, Abdurrahman Dilipak Sözleri sözleri tumblr, Abdurrahman Dilipak Sözleri sözleri facebook, Abdurrahman Dilipak Sözleri sözleri instagram, Abdurrahman Dilipak Sözleri