Anneler Günü Mesajları

Anneler Günü Mesajları

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Anneler Günü Mesajları Yer Almaktadır , Anneler Günü Mesajları Okuyup Anneniz İle Veyada Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.

En içten kahkahalarımın sahibi ve güldüğünde yüzünde bahar bahçeleri beliren canım annem anneler günün kutlu olsun, iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin.

Üzgün olduğumda benimle birlikte üzüldüğün ve sevincime ortak olduğun için teşekkür ederim. Anneler günün kutlu olsun.

Hayatıma önder olan ve bana her zaman doğru yolu gösteren canım annem anneler günün kutlu olsun.

Kaç yaşında olursam olayım canım anneciğim ben senin hep ufak çocuğunum, anneler günün kutlu olsun!

Anneler gününü kutlamak için çok daha büyük ve etkili şeyler yapmak isterdim ancak anneciğim bu zor günler geçecek ve tekrar eskisi gibi mutlu bir aile olabileceğiz.

Yaşamımda ne zaman başım sıkışsa, zora düşsem gideceğim güvenli bir liman olduğunu bildiğim için ben her zaman seni seviyorum anneciğim.

Bazen en çılgın arkadaşım bazen en olgun dostum olarak hayatımda hep farklı rollerde ama kalbimde hep aynı yerdesin ve iyi ki benim annemsin seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Gül kokun ve sıcacık tebessümünle iyi ki benim annemsin! Anneler günü kutlu olsun.

Cenneti yüzündeki gülümsemende saklayan annecim bugün senin günün kutlu olsun!

Kokunu, sesini, gülüşünü o kadar çok özledim ki anneciğim, sadece bir mesaj ile sana kutlama yapmak inan benim için ne kadar zor bir bilsen!

Aldığım her nefeste senin katkın var canım anneciğim, anneler günün kutlu olsun.

Dünyanın en değerli varlıkları olan tüm kadınların anneler günü kutlu olsun.

Seni çok seven bir evlat ve her zaman sevecek olan bir eş… Seni her zaman korumaya ve mutlu etmeye kendimi adadığım canım eşim, anneler günün kutlu olsun.

Eşimi dünyaya getiren ve bana her zaman öz annemmiş gibi annelik eden kayın validemin anneler günü kutlu olsun.

Tüm annelerin ve anne adayları bütün kadınların anneler gününü kutlarım.

Hayata hep pozitif bakmamı sağladığın ve bardağın dolu tarafını görmemi sağladığın için teşekkür ederim, iyi ki varsın! Anneler günün kutlu olsun.

Hayallerimi her zaman gerçeğe dönüştürmek için benim yanımda olan annem, bu özel gününü tebrik ediyor, seni çok sevdiğimi söylüyorum.

Hastalandığımda şifa, üzüldüğümde derman, sevincimde ortak olan en yakın arkadaşım, dostum, sırdaşım, önderim annem… Anneler günün kutlu olsun.

Bazen en çözümsüz noktalarda bile pratik çözümler üreten bir tanecik annem anneler günün kutlu olsun.

Çocuklarımın şefkat dolu annesi hayatıma kattığın renk için teşekkür ederim. Bu özel gün varlığın gibi armağan edilen en değerli hediye. Anneler günün kutlu olsun.

Üzülmeni hiçbir zaman istemem anneciğim, sen ne kadar mutlu olursan ben de o kadar mutlu oluyorum, şimdi bu mesajla birlikte yanaklarında güller açılsın, anneler günün kutlu olsun.

Hiçbir zaman haberim olmadı ama elin hep üzerimde ve koruma kalkanım hep arkamdaydı. Beni en görünmez yerlerde bile görüp koruduğunu bilirdim. Melek annem anneler günün kutlu olsun.

Kanatların olmasa da anneciğim, sen hayatımdaki tek meleksin. Her zaman benimle olduğun için teşekkür ederim, anneler günün kutlu olsun.

Şimdi yan yana olmak isterdim ama kalbim her zaman seninle, bu vesileyle anneler gününü tüm duygularımla kutluyorum.

İyi ki benim annemsin, bu beni dünyanın en şanslı insanı yaptığı gibi dünyanın en mutlu insanı olduğum gerçeğini de asla değiştirmiyor. Günün kutlu olsun.

Sohbetine doyum olmayan ve verdiği her öğütle hayatımı olumlu yönde şekillendirmemi sağlayan en değerlim ablam, anneler günün kutlu olsun.

Sana söyleyeceğim hiçbir söz değerini anlatmaya yetmeyecek benim güzel annem, o yüzden sadece anneler gününü kutlamakla yetiniyorum.

Bu dünyada en çok sevdiğim ve en çok inandığım insan, annem! Anneler günün kutlu olsun, çocuğun seni her zaman seviyor.

Hem en iyi arkadaşım hem tatlı suç ortağım hem de ablamsın ama hepsinden önce bana anne yarısısın. Minnoş ablamın anneler günü kutlu olsun!

Bu zamana kadar hep beni düşünen ben üzüldüğümde bin üzülen sevincime koşulsuz şartsız ortak olan annecim, günün kutlu olsun.

Canım annem iyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, anneler günün kutlu olsun!

Hayatta tüm zorluklara karşı güçlü kalabilen ve bana da her zaman bunu öğütleyen en dobra önderim canım annem bugün senin günün kutlu olsun.

Çocuklarımın anneannesi benimse annemsin, herkes için sıfatın farklı olsa da yerin hep kalbimin en derin köşesinde canım annecim, günün kutlu olsun seni seviyorum.

Her mayısta değil ömür boyu kalbimdesin, canım annem günün kutlu olsun!

Kendimi her zaman güvende hissetmemi sağladığın için teşekkür ederim. Melek annem, anneler günün kutlu olsun.

Babama iyi bir yol arkadaşı olduğun gibi bana da çok iyi bir anne ve hayatta örnek aldığım ilk insanlardan biri oldun. İyi ki benim annemsin seni çok seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Çünkü o benim annem ve ondan bir tane daha yok, iyi ki benim annemsin ve iyi ki senin evladınım bana sunduğun bu sevgi dolu hayat için teşekkür ederim, anneler günün kutlu olsun.

Bana ablalıktan çok annelik eden ve annemle kurduğu derin koalisyonlarıyla birlik ve beraberlik içerisinde geleceğime yön veren canım ablamın da anneler günü kutlu olsun.

Hediyeni umarım almışsındır anneciğim, bu hediye seni ne kadar sevdiğimin küçük parçası sadece, anneler gününü kutlarım.

Annem yanımda olmadığında bana annelik eden ve beni hiç yalnız bırakmayan canım teyzem senin de anneler günün kutlu olsun.

Kadının gücünü kanıtlayabildiği en etkin zamanlardan biri olan annelik duygusu, fedakârlık ve şefkatin vücut bulmuş hali olan annelerimizin anneler günü kutlu olsun.

Çocuklarımın annesi ve benim meleğim anneler günün kutlu olsun sevgilim.

En kötü günlerimde, en mutlu günlerimde sen her zaman benimle oldun, benim sevgim de seninle oldu. Anneciğim, anneler gününü en içten şekilde kutlarım.

Kendinden çok bizi düşünür yüzümüzü güldürmek için elinden gelen her şeyi yapardın. Şimdi yüzünü güldürme sırası bende. Yıldızlardan taç yapsam bile az gelecek olan bir hediyeden ziyade seni ne kadar çok sevdiğim tüm duygularımın özeti ve en derin hislerimin tarifi diyebilirim.

Sana hediyelerini daha sonra vereceğim anne, sen bana en güzel hediye olduğun için senin gibi bir hediye bulmakta zorlanıyorum, anneler günün kutlu olsun.

Sanki elinde sihirli bir değnek ile dokunduğun her yeri güzelleştirdiğin gibi hayat enerjisi veren yapınla iyi ki benim annemsin dedirtiyorsun. Anneler günün kutlu olsun.

Gökten düşen yıldızların hepsi senin yüzünde toplanmış, iyi ki benim annemsin, iyi ki bir aradayız anneciğim.

Torunların biricik babaannesi benimse canım annemsin. İyi ki benim annemsin sevgi ve şefkat küpü canım annem, anneler günün kutlu olsun.

Sevginle ısıtıp şefkatinle beslediğin nice yıllarımız olsun. Anneler günün kutlu olsun.

Çocuklarımın annesi ve benim meleğim anneler günün kutlu olsun sevgilim.

Çocukluğumdan beri hep benimle birlikte oldun anneciğim ve benim her zaman başarılı olmamı istedin. Şimdi senin sayende başarılı olabildim ve bunu ben en çok sana borçluyum, anneler günün kutlu olsun.

Sana olan sevgimi nasıl anlatacağımı bilemiyorum anneciğim, senin düşünceli, sevgi dolu halin gözlerim önüne geldiğinde gözlerim doluyor. Anneler gününü kutluyorum.

Anne kokusu huzurun adresi, bir gün değil her gün senin günün. Seni çok seviyorum annecim, anneler günün kutlu olsun!

Anne sen olmadığında ne yapacağımı bilmiyorum, büyüdüm kocaman insan oldum ama hâlâ en zorlu anlarımda seni arıyorum. Anneler günü kutlarım.

Bir yaşa kadar tek çocuğunuz vardı ve şimdi eşimle birlikte benim de annemsiniz. Anneler gününüzü kutlar, sağlık dilerim.

Sınırsız sevginin sözlükteki anlamı olan hayattaki en değerli varlığım, canım anneciğim, sözler anneler gününü kutlamaya yeterli olmuyorlar ancak seni ne kadar çok sevdiğimi her zaman bilmeni istiyorum.

Yıllar geçiyor ve anneciğim ben seni hep daha fazla özlüyorum. Her zaman seninleyim, anneler günün kutlu olsun.

Çok daha başka anneler gününü birlikte kutlamamız için bu sefer sadece mesajla kutlanan bu gün, gelecek diğer mutlu günlerin bir habercisi.

Sevgili anneciğim, sana ne söyleyeceğimi, sevgimi nasıl ifade edeceğimi bilmiyorum ama canım annem iyi ki varsın ve iyi ki bizimlesin!

Anneler gününü kutlarım anneciğim, yaramazlık yapmıyorum artık.

Küçükken şefkatle taradığın saçlarımda hala senin kokunu duyduğum ve kalbimde hep en değerli köşeye sahip olan canım annem her yıl biraz daha sevebiliyorum seni. Anneler günün kutlu olsun.

Fedakârlığın ne olduğunu bana öğrettiğin için canım annem, şimdi de ben aynısı çocuklarıma gösteriyorum. İyi ki varsın, anneler gününü kutlarım.


Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Anneler Günü Mesajları Okudunuz,  Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Anneler Günü Mesajları Yazabilirsiniz.
Anneler Günü Mesajları kısa ,Anneler Günü Mesajları uzun , Anneler Günü Mesajları ,Anneler Günü Mesajları söz , Sevgiliye Etkileyici Anneler Günü Mesajları Sözler , Anneler Günü Mesajları Mesajlar , anlamlı Sözler , Güzel Sözler , facebook Anneler Günü Mesajları ,anneler günü
anneler günü şiiri,anneler günü sözleri,anneler günü şarkısı,anneler günü etkinlikleri,anneler günü ne zaman,anneler günü çiçek,anneler günü mesajı,anneler günü resmi twitter Anneler Günü Mesajları , instagram Anneler Günü Mesajları , Özlü sözler , Güzel sözler