Anneye Bayram Mesajları

Anneye Bayram Mesajlari

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Anneye Bayram Mesajları Yer Almaktadır , Anneye Bayram Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Bana tüm güzellikleri yaşatan varlık Kurban Bayramın kutlu olsun. Biricik evladın seni çok ama çok seviyorum.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Bayramın Kutlu olsun sevgili annem.

İlginizi Çekebilir!Anne SözleriAnneye Güzel SözlerÖlen Anneye Özlem SözleriÖlmüş Anneye Bayram MesajlarıAnne Sevgisi İle İlgili Güzel Sözler

Nur yüzlü kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Bayramını kutlarım biricik annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice bayramlar nasip etsin beraberce.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim bayramın kutlu olsun güzel annem.

Anneciğim bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem. Bayramın kutlu olsun.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler neşeni hiç yitirmezsin. Bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Geçen gün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Aslında ben senin küçük bir benzerinim. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum. Canımın içi güzel annem bayramın kutlu olsun.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem bayramın kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

ANNE SÖZLERİ sayfası için tıklayın

Sen varken ben yoktum sen açken ben toktum şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem bayramın kutlu olsun.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece anne derdim. Canım annem iyi ki varsın seni çok seviyorum.

Güzel anneciğim bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Bayramın kutlu olsun anneciğim. Seni çok seviyorum…

Güneş kadar sıcak kar tanesi kadar berrak yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle bayramın kutlu olsun.

Ah o tatlı gülüşüne sevecen gözlerine şefkatli yüreğine hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Kurban bayramın kutlu olsun canım anneciğim.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın ne kadar çok sevdiğimi anlardın canım anneciğim bayramın kutlu olsun. İyi ki varsın.

Manşet: Benim canım melek annem iyi ki senin yavrunum bayramın kutlu olsun.

Bir anneyle yavrusu arasında kopan tek bağ göbek bağıdır. Sen benim canımsın. Nice sağlıklı güzel bayramlara…

Annem ne desem sana az gelir sen anlatılmazsın. Bayramın kutlu olsun. Seni dünyalar kadar seven biricik yavrun.

Karşılıksız sevginin fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Güzeller güzeli canım annem sen bizim evimizin neşesisin Allah seni başımızdan eksik etmesin. Bayramın kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Bayramın kutlu olsun canım annem.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem bayramın kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor sensizlik ölüm kadar acı sen nefes kadar önemli canım kadar değerlisin iyi ki varsın bayramın kutlu olsun canım annem.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Bayramın kutlu olsun biricik meleğim.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem bağlanamam. Bayramın kutlu olsun canım annem.

ANNEYE EN ANLAMLI BAYRAM MESAJLARI

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice güzel bayramlara benim melek annem.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın bayramın anlamlisozler.com kutlu olsun annelerin annesi.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın bayramın kutlu olsun canım annem.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Bayramın kutlu olsun.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Anneye Bayram Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Anneye Bayram Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa içeriği: Anneye Bayram Mesajları Kısa, Anneye En Anlamlı Bayram Mesajları, Anneye Kurban Bayramı Mesajları, Anneye Ramazan Bayramı Mesajları, Anneye Milli Bayram Mesajları