Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Anneye Doğum Günü Sözleri Yer Almaktadır , Anneye Doğum Günü Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Ah o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele birde yavrum deyişine ölürüm senin Annem. Doğum günün kutlu olsun canım anneciğim.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir annem etmez.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorum. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Anne seni çok seviyorum hani bazen sevgimi sana gösteremiyorumdur. Beni affet annem, doğum günün kutlu olsun.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insan. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Anneciğim, bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsın. Seni çok seviyorum canım annem.

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem.

ANNEYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ SÖZLERİ

Benim için her şeye katlanan, her zaman yanımda olan, değeri paha biçilemeyen dünyanın en güzel annesine. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Bir günümde değil her günümdesin. Her gün her saniye benimlesin. Her zaman bana destek oldun. Sen benim için çok özelsin. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım annem.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum annem.

Canım annem; bu dünyada en güvenilir yer senin kucağındır. Annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum annem.

Çok çektirmedim sana annelerin en güzeli. Gözünden akan yaş için dünyaları yakarım. Bugün özel, bugün önemli bir gün. Annemin, canımın doğum günü. İyi ki doğdun melek yüzlüm.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Dünyanın biricik annesine kucak dolusu sevgilerle. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en güzel çiçeği annem. Doğum günün kutlu olsun…

Dünyanın en güzel meleği annem. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Eğer bana gözlerinle değil kalbinle baksaydın, ne kadar çok sevdiğimi anlardın, canım anneciğim doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi güzel annem doğum günün kutlu olsun… Seni çok ama çok seviyorum.

Güneş tanesi kadar sıcak. Yağmur kadar berrak. Yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dilerim. Canım annem doğum günün kutlu olsun.

Güzel anneciğim, bir gün umarım bana gösterdiğin sevgiyi ve sabrı sana gösterebilme şansım olur. Doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Güzeller güzeli biricik annem. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara canım annem.

Her şeye değer senin sonsuz sevgin annem. Seni çok arıyorum çok özledim. Doğum günün kutlu olsun biricik meleğim.

Her zaman senin karşında masum ve sevgiye muhtaç bir çocuk ruhuyla dururum. Beni benden çok tanıyansın, bilensin. Bana sarıldığın zaman bütün dertlerimi yok edensin… Çünkü sen benim annemsin.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Karşılıksız tek sevgi ananın çocuğuna duyduğu sevgidir. Ben kendi çocuklarımda senin sevgini buldum. Ve seni ne çok sevdiğimi bir daha anladım. İyi ki seninle varım annem. Ellerinden öperim.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Kuzey rüzgârı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim. Başımı dizlerine koymaya geldim güzel annem. Doğum gününü kutlamaya geldim.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. Doğum gününü kutlarım biricik annem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Sen bir annesin evimizde yuva kuransın, cebimizde resim, bu güzel resim ailemiz için, doğum günün kutlu olsun anneciğim.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımızsın. Doğum günün kutlu olsun annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum annem.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem doğum günün kutlu olsun.

Su gibi geçen senelerde, dün gibi hatırladığın günlerde olduğu gibi, bugün de, yarın da yüzün hep gülsün, nice yaşlar boyu sürsün. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.

Unuttuğu sandın ama bak yanıldın. Binlerce öpücük ve sevgilerimi gönderiyorum sana. Nice mutlu yıllara.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli Doğum günün kutlu olsun.

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı, sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun canım annem.
Anneye Doğum Günü Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Anneye Doğum Günü Sözleri Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Anneye Doğum Günü Sözleri Kısa, Anneye Doğum Günü Sözleri Uzun, Anneye Doğum Günü Sözleri Tumblr, Anneye Doğum Günü Mektubu, Anneye Doğum Günü Sözleri Anlamlı