Archibald Joseph Cronin Sözleri

Archibald Joseph Cronin Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Archibald Joseph Cronin Sözleri Yer Almaktadır , Archibald Joseph Cronin Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Nefsinden feragat etmeyen, gerçek hürriyete kavuşamaz.

Üzülmek, yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez, yalnızca bugünün gücünü tüketir.

Yaşam, özgür ve engelsiz yolculuk yaptığımız düz ve kolay gidilen bir koridor değil; yolumuzu aradığımız, kaybolup aklımızın karıştığı ve zaman zaman bir çıkmaz sokağına geldiğimiz bir geçişler labirentidir.

Cehennem, umudunu kaybetmektir.

Mutluluğun tek anahtarı, insanın hayatından memnun olmasıdır.

Acı olan mutlu olmamak değil, mutlu olabilecekken olamamaktır.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Archibald Joseph Cronin Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Archibald Joseph Cronin Sözleri Yazabilirsiniz.
Archibald Joseph Cronin Sözleri Alıntıları , Archibald Joseph Cronin Sözleri sözleri ve alıntıları , Archibald Joseph Cronin Sözleri Sözleri, Archibald Joseph Cronin Sözleri Özlü Sözleri, Archibald Joseph Cronin Sözleri Anlamlı Sözleri, Archibald Joseph Cronin Sözleri sözleri tumblr, Archibald Joseph Cronin Sözleri sözleri facebook, Archibald Joseph Cronin Sözleri sözleri instagram, Archibald Joseph Cronin Sözleri