Aurelius Augustinus Sözleri

Aurelius Augustinus Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Aurelius Augustinus Sözleri Yer Almaktadır , Aurelius Augustinus Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Sabır, bilgeliğin arkadaşıdır.

Eğer inanmazsanız, anlamazsınız.

Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa, doğru yolda sekerek yürümek daha iyidir.

İnsanlar dağların zirvelerini, denizlerin dalgalarını, büyük ırmakları ve engin okyanusu görmek için seyahat ederler. Fakat bunun yanı sıra en büyük mucize olan kendi varlıklarını görmeden bu dünyadan göçerler.

Alışkanlıklar terk edilemezlerse zamanla ihtiyaç haline gelebilirler.

Barış nihai amacımızdır.

Şiir; şeytanın şarabıdır.

Bir kadın doğurabileceği kadar çocuk doğurmazsa o oranda cinayet işlemiş sayılır. Hiçbir kadının doğum yeteneğini önlememesi gerekir.

Sevgi, ruhun güzelliğidir.

İnanç; görmediğimize inanmaktır. Bunun armağanı da inandığımızı görmektir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Aurelius Augustinus Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Aurelius Augustinus Sözleri Yazabilirsiniz.
Aurelius Augustinus Sözleri Alıntıları , Aurelius Augustinus Sözleri sözleri ve alıntıları , Aurelius Augustinus Sözleri Sözleri, Aurelius Augustinus Sözleri Özlü Sözleri, Aurelius Augustinus Sözleri Anlamlı Sözleri, Aurelius Augustinus Sözleri sözleri tumblr, Aurelius Augustinus Sözleri sözleri facebook, Aurelius Augustinus Sözleri sözleri instagram, Aurelius Augustinus Sözleri