Cesare Pavese Sözleri

Cesare Pavese Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Cesare Pavese Sözleri Yer Almaktadır , Cesare Pavese Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Sevdiğin kadın, günlerinin ne denli boş, dayanılmaz olduğunu sana söyleyebilir. Şaşılacak olan, senin günlerinin nasıl geçtiğine hiç aldırmayışıdır.

Kendimi yalnız bırakmamak için, bütün gece aynanın karşısında oturdum.

Yine de bir iştir beklemek. Bekleyecek bir şeyi olmamaktır korkunç olan.

Hayat, yaşantı aramak değil, kendimizi aramaktır.

Okurken aradığımız yeni düşünceler değil, kendi düşüncelerimizin basılı sayfada doğrulandığını görmektir.

Kaderin amansız oluşu değildir, sorun; çünkü insan bir şeyi inatla isterse, onu elde eder. Korkunç olan, istediğimiz şeyi elde ettikten sonra ondan bıkmamızdır. O zaman suçu kaderde değil, kendi isteğimizde bulmalıyız.

Kadınlar güçsüz olana kendini bir ödül, güçlü olana bir eşya gibi sunar.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Cesare Pavese Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Cesare Pavese Sözleri Yazabilirsiniz.
Cesare Pavese Sözleri Alıntıları , Cesare Pavese Sözleri sözleri ve alıntıları , Cesare Pavese Sözleri Sözleri, Cesare Pavese Sözleri Özlü Sözleri, Cesare Pavese Sözleri Anlamlı Sözleri, Cesare Pavese Sözleri sözleri tumblr, Cesare Pavese Sözleri sözleri facebook, Cesare Pavese Sözleri sözleri instagram, Cesare Pavese Sözleri