Hicri Yılbaşı Mesajları

Hidirellez İle İlgili Sözler

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Hicri Yılbaşı Mesajları Yer Almaktadır , Hicri Yılbaşı Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Yılbaşımızın İslam âlemine mübarek olmasını arzu ederken sitedeki tüm Müslümanların yeni yılını kutluyor, esenlik ve mutluluk dolu dualarının kabul, amellerinin makbul, Allah (c.c.)’Un razı olduğu bir yıl geçirmelerini diliyorum.

Böylesine güzel bir aya girmenin sevinci ve mutluluğu ile Hicri Yılbaşı’nızı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Yüce Rabbim hayalini kurduklarınızı nasip etsin. Hicri yılbaşı mübarek olsun.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar. Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hıç bir şeyin seni üzmemesini diler ve Hicri Yılbaşını candan kutlarım.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle Hicri Yılbaşınız hayırlı olsun.

Tüm İslam Alemi’nin Hicri Yılbaşı ve Muharrem-i Şerif ayı mübarek olsun!

EN GÜZEL HİCRİ YILBAŞI MESAJLARI

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve Hicri Yılbaşını candan kutlarım.

Dün rüya, yarın hayaldir… Rüyayı mutlu, hayali umutlu yapan bugündür, gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni hicri yılınız mübarek olsun.

Hicret; Allah’a ve O’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir. Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın! Hayatımızın hicretleri, bedirleri, uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın.

Ya Rabbi bizleri Kerbela şehitlerine komşu eyle. anlamlisozler.com Onlara layık olamayan bir ümmet olarak onların hürmetine bizi affet. Kerbela şehitlerimizin hüznü ile dolu bu mübarek ayı layıkı ile yaşayabilmemizi nasip et. Amin. Hicri Yılbaşımız mübarek olsun.

Rabbim tüm İslam Alemi’nin korktuklarından emin ve umduklarına nail olmasını nasip etsin.

Rabbim bizi hicret eden muhacirlerin imanına ulaştırsın! Hayatımızın hicretleri,bedirleri, uhudları, hendeklerinde yardımcımız olsun ve bizleri hiç bırakmasın.

Allah’ım yeni yılda, İslamiyeti gerçek manası ile anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin amin. Nice güzel yıllara.

Tüm İslam Alemi’nin Hicri Yılbaşı ve Muharrem-i Şerif ayı mübarek olsun!

Ülkemizde ve dünyada şiddet olaylarının arttığı şu günlerde sevgi barış ve kardeşlik dini İslamı yeniden idrak etme ve tüm insanlığa tebliğ etme zamanıdır yeni hicri yılınız mübarek olsun.

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve hakkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kainatı nuruyla aydınlandırsın. Selam ve dua ile Allah’a emanet olun her şey gönlünüzce olsun.

Yüce Rabbimiz bizleri affetsin ve ellerimizi dergâhından boş çevirmesin. Bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin!

Kuran-ı Kerim rehberin, Hz. Muhammed önderin, Hicri yeni yılın kutlu olsun.

Bu gece Hicri yılbaşı, Muharrem ayının ilk günü. Hayırlara vesile olması dileğiyle.

Tebliğ hicreti doğurmuş, hicret ise tebliği yoğurmuştur. Kısaca hicret Müslümanlar için bir milattır. Hicri yılbaşınız mübarek olsun.

Bu yıl, İslamiyet’i anlamayı ve layıkıyla yaşamayı tüm kullarına nasip etsin; kâinatı, nuruyla aydınlandırsın; tüm İslam âlemine, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin. Âmin.

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

Her gününüz bir önceki günden daha fazla mutluluk ve huzur getirsin. Hicri yılınız kutlu olsun.

İmanlı, hayırlı, sağlıklı, huzurlu yılınız olsun inşallah. Yeni Hicri yılınız mübarek olsun.

Allah’ım, sen evveli ve sonu olmayan cömert, acıyan, ihsanı bol olansın. Bu yeni yılda bize helâl rızıklar ihsan et. Bu sene beni, sevdiklerimi ve müslümanları şeytanın aldatmasından ve tuzaklarından koru. Nefsimizin kötülüklerine karşı bize yardım et.

Rabbim, tüm İslam Alemi’ne, sonsuz hazinesinden güzellikler bahşetsin!

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle.

Hicri yeni yılımızın ümmete, kendimize, toplumumuza diriliş olmasını Cenab-ı Haktan dilerim.

Hicret; Allah’a ve o’nun kutlu elçisi rahmet peygamberine gönülden bağlılığın bir ifadesi, dostluğa, kardeşliğe, medeniyete, ilme ve irfana açılan yolculuğun hikâyesidir.

Hicri yeni yılımız ve Muharremi Şerif ayımız mübarek olsun.

Allah Azze ve celle geçmiş yılımızda hakkımızda şefaatçi, gireceğimiz bu Hicri Yılbaşında da hakkımızda hayırlı mübarek kılsın inşallah. Hicri yılınız mübarek olsun.

Hicri Yılbaşının sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Hicri Yılbaşınız mübarek olsun!

Hikmeti sonsuz Rabbimiz bu gelen Hicri Yılbaşında tüm İslam camiasına hayırlar göndersin.

Bütün İslam aleminin Hicri yeni yılını tebrik ederim.

Hicri Yılbaşının tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle Hicri Yılbaşımız mübarek olsun.

Yeni hicri yılın bütün Ümmet-i Muhammed’e ve sadakat ailesine hayırlara vesile olması dileğiyle. Hicri yılbaşınız mübarek olsun!

Hicri Yılbaşının en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve Hicri Yılbaşı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle.

Hicri yılbaşı ve muharrem ayının tüm İslam alemine barış, mutluluk ve huzur getirmesini dilerim.

Dualarınızın kabul olduğu, bereketin ve feyizlerin doldurduğu bir ömür dilekleriyle. Hicri yeni yılınız kutlu olsun.

Hicri Yılbaşımızın ümmete, kendimize, toplumumuza ‘Diriliş’ olmasını Cenab-ı Haktan dilerim!

Bütün İslam aleminin ve sadakat aleminin Hicri yeni yılını tebrik eder, hayırlara vesile olmasını Mevla’mızdan niyaz ederim.

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sevgilerin en güzeli, aşkların en yücesini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle hayırlı yıllar.

Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle hicri yılınız mübarek olması dileğiyle.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Hicri Yılbaşı Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Hicri Yılbaşı Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Hicri Yılbaşı Mesajları Kısa, Hicri Yılbaşı Kutlama Mesajları, Hicri Yılbaşı Mesajları Dini, Hicri Yılbaşı Mesajları Resimleri, Hicri Yılbaşı Mesajları 2020