İşçi Bayramı Sözleri

İşçi Bayrami Sözleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel İşçi Bayramı Sözleri Yer Almaktadır , İşçi Bayramı Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Kapitalizm, yönetenlerin resmi çetesidir. Al Capone

Tanrı gibi yaratın, kral gibi emredin, köle gibi çalışın. Constantin Brancusi

1 Mayıs birlik, mücadele ve dayanışma günü kutlu olsun.

Birlik ve dayanışma inancıyla emek, barış ve özgürlük mücadelesinde tüm ezilenlerin 1 Mayıs işçi bayramını kutlarım.

Her sabah yeni bir gün doğar ufukta dağların doruklarında, emeğin baş tacı edildiği bir hayat yeşerir ufuklarda, 1 Mayıs İşçi Bayramımız Kutlu Olsun.

Tüm farkı yaratan emektir. John Locke

Bir ürünün mimari onu tasarlayan değildir, bir ürünün gerçek mimari onu ortaya çıkaran işçilerdir. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

En büyük çalışan ve emekçi annelerimizin Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun.

Haksızlıkların, eşitsizliklerin, adaletsizliklerin ve ezilmenin olmadığı, emeğin sömürülmediği, aydınlık, eşit ve güzel bir dünyayı göreceğimiz günlerin geleceği umuduyla, tüm emekçi kardeşlerimizin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlarız.

Hakları için ölenlere minnet ve şükran, akan tere selam ve saygı ile 1 Mayıs İşçi ve Emekçi Bayramı Kutlu Olsun.

Yüz karası değil, kömür karası. İşçi bayramınız kutlu olsun.

Emek, sermayeye öncüldür ve ondan bağımsızdır. Sermaye ancak emeğin meyvesidir ve emek olmadan sermaye olmazdı. Emek sermayeden üstündür ve daha büyük önem arz eder.

İşçi ve emekçi bayramı 1 Mayıs, kutlu olsun!

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür.

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününün tüm yurtta coşkuyla kutlanmasını diliyorum.

Yepyeni bir güneş doğar dağların doruklarından, mutlu bir hayat filizlenir kavganın ufuklarından, yurdumun mutlu günleri mutlak gelen gündedir.

Bu büyük dünyayı inşa eden tüm emekçilerin ve işçilerin, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlu olsun.

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü kutlu olsun!

Yaşasın 1 Mayıs, tüm işçiler kutlu olsun.

1 Mayıs barış, demokrasi ve güvenli bir gelecek için mücadele günüdür. Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.

1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI SÖZLERİ

Ne ezen ne ezilen, insanca, hakça bir düzen. Tüm emekçilerin 1 Mayıs işçi bayramı kutlu olsun.

İş, emek, özgürlük için yaşasın 1 Mayıs!

Dayanışmanın, iyiliğin, birliğin ve güzelliğin birleştiği 1 Mayıs’ta tüm işçi kardeşlerimizi kutluyoruz.

1 Mayısta doğacak olan parlak ilkbahar güneşi evine ekmek götürmek için alın terleriyle çalışan işçi ve emekçi kardeşlerimizin üzerine doğsun.

Sömürüye hayır, emeğin karşılığını almaya evet güzel bir 1 Mayıs geçirmek dileğiyle işçi bayramınız kutlu olsun.

1 Mayıs işçi ve emekçi bayramı kutlu olsun. anlamlisozler.com Emek çalışanın, hak emeğinin karşılığını almak için mücadele edenindir. Emeğimizin karşılığını almak ve mücadelemize sonuna kadar devam etmek dileğiyle 1 Mayıs işçi bayramınız kutlu olsun.

Herkes için mutlu bir dünya dileğiyle, Kutlu olsun!

1 Mayıs’ın, anlamına yakışır bir şekilde dostluk ve dayanışma havasında kutlanmasını dileyerek, başta işçi, memur ve emekçiler olmak üzere bütün milletimizin Emek ve Dayanışma Günü’nü kutluyorum.

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli bayramdır.

Emeğin, emektarın, alın terinin, dayanışma ve yardımlaşmanın günü olan 1 Mayıs’ımız kutlu olsun.

1 Mayıs’ın ülkemizde ve dünyada anlamına uygun olarak dostluk, dayanışma ve bayram havası içerisinde kutlanmasını diliyor, sağlık, mutluluk ve başarı dileklerimle, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Vermeyin insana izin kanması ve susması için, hakkını alması için kitleyi bilinçlendirin, Bizlerin ellerindedir gelen ışıklı günler.

Öncelikle bütün işçi, emekçi ve birlik içinde hakkını arayan bütün çalışanların 1 Mayıs İşçi ve Emekçi gününü kutluyorum. Nice haklı yarınlar diliyorum.

Emek olmadan hiçbir şey yetişmez. Sofokles

İnsanlar bana sorduğunda, neden otuzlu yaşlardaki gibi emekçileri örgütleyemezsiniz?  Cevabı basit: o zaman yaptığımız her şey şimdi yasadışı. Thomas Geoghegan

İşçilerin bir an önce iş-emekçi dünya görüşüne varmalarını ya da vardırmalarını diliyorum.

Toprak, onu eliyle işleyenlerindir. Emiliano Zapata

En kutsal kazanç alın teri ile kazanılan helal kazançtır. 1 Mayıs’ta bu helal kazanç üzerine kurulmuş en önemli gündür. Bu özel gününüzü kutluyorum.

İnsan size alın teriyle zengin olduğunu söylerse, onlara şu soruyu sorun: Kimin alın teriyle? – Don Marous

Özgür ve eşit bir gelecek için mücadele verdik, elbet bir gün güneş doğacak ve karanlıktan aydınlığa çıkacağız. Güzel günler göreceğiz çocuklar. 1 Mayıs İşçi ve Emekçinin Bayramı Kutlu Olsun.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel İşçi Bayramı Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı İşçi Bayramı Sözleri Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: İşçi Bayramı Sözleri Kısa, İşçi Bayramı Kutlama Sözleri, İşçi Bayramı Özlü Sözleri, 1 Mayıs İşçi Bayramı Sözleri, Bir Mayıs İşçi Bayramı Sözleri, İşçi Ve Emekçi Bayramı Sözleri, İşçi Bayramı Sözleri Facebook