Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri

Kalman Mikszath Von Kiscsolto Sozleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Yer Almaktadır , Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Konuşmasını öğreninceye kadar susmak güç değildir.

Kasaptan et alan çoban değildir; koyunun sahibi, bakan değildir.

Gece, sevgilinin endamını olduğundan daha güzel, düşmanını daha güçlü, derdini daha büyük, sevincini daha küçük gösterir.

En büyük mutluluğun bile peşinde ve izinde bir gölge, hoşa gitmeyen “ama ya?” dolaşır.

Dünya nimetleri insanı, ruha ait zenginliklerden uzaklaştırır.

Hak hırkasının astarı, vazifedir.

Sıska koyuna, sıska çoban.

Kuş, insafsız ellerin yıkacağından korkasa da yine yuva kurar.

Altının önünde, demirin de beli bükülür.

Bir öksürük, bir de yoksulluk gizlenemez.

Baştan çıkarıcı şeytanın dili, ne tatlıdır.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Yazabilirsiniz.
Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Alıntıları , Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri sözleri ve alıntıları , Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Sözleri, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Özlü Sözleri, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri Anlamlı Sözleri, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri sözleri tumblr, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri sözleri facebook, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri sözleri instagram, Kálmán Mikszáth von Kiscsoltó Sözleri