Nejat İşler Sözleri

Nejat İşler Sözleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Nejat İşler Sözleri Yer Almaktadır , Nejat İşler Sözleri Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Çirkin doğabilirsin ya da güzel, hatta engelli bile doğabilirsin. Ama yavşak doğamazsın, yavşaklık kişisel bir seçimdir.

Aylarca, bazen yıllarca sabredersin. Sonra bir bakmışsın, dakikalara bile tahammülün kalmamış.

Sonra düşündüm, Beni kazanmaktan çok kaybetmeye meyilli bir insanı varlığımla rahatsız etmemeliydim. Ben de gittim…

Bazen cevabını kaldıramayacağını bilsen de yine de gerçeği öğrenmek istersin… 

İkinci şans her zaman iyi bir fikir olmayabilir; ilkinde yaralayan, ikincisinde öldürebilir.

Zamanla aram pekiyi değildir. Bunun dışında kendimi şanslı sayarım yine de. Yalnız kalmakla ilgili bir sorunum yok. Sadece nefesini sevdiğim birinin yakınlarda olması beni rahatlatır. Bencilce bir şey biliyorum. Ama birbirimize ihtiyacımız olduğunu hissediyorum ve bunu değerli buluyorum. Zaman nefes almakla geçen günler değil birinin aklında olmakla ilgili biraz. Hayatın kronometresini sen değil senin yanındaki tutar. O kadar.

Saçlarını kesen bir kadının çektiği acıyı anlayabilecek kadar sev bir kadını.

Mutluluk galiba mutsuzluğa alışma hali. Kardeşim biz bu dünyada mutsuz olacağız bu kesin. Çünkü bizi mutsuz edecek birileri çıkacak sen ne yapmaya çalışırsan çalış buna engel olamayacaksın dediğin zaman tamamdır. Bence mutluluk bu…

Kendini akıllı sanan insanlara çok üzülüyorum; düşünsene geri zekâlısın ve bundan haberin yok.

Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder.

Bana iyiler mutlaka kazanır diyen yavşağı getirin.

Kalp herkeste var. Yürek başka bir şey…

Kimseyi uzaktan sevmeyin. Yakından da sevmeyin. Birini sevmek akıl işi değil.  

Elbette unutamadıklarımız olacak. Ağzımıza bir güzel sıçıp gidenleri nasıl unutabiliriz ki.

Bazen kırdığım insanlardan özür dilemek istiyorum sonra yaptıkları aklıma geliyor, vazgeçiyorum.

Dışarıdan göründüğüm gibi değilim bildiğin ev erkeğiyim. Üstüme konan görüntüden farklıyım evde kadınımın yanında otururum hiçbir yere gitmem dışarı çıkmam. Yeter ki geçimli olsun beni sevsin ben onu zaten çok severim. İnan başka bir şey istemiyorum hayatta. Dışarıda zaten savaşıyorum eve geldiğimde ne olur sessiz olalım sarılalım sevelim birbirimizi.

Kıvırmak, kalçada şık duran bir eylemdir, ruhunuza taşımayın.

Güven veremediğin bir kıza çiçek vermenin bir anlamı yok.

Bir gün daha bitti. Milyonlarca kadın hayallerinin adamını bugün de bulamadı. Yarında bulamayacak, öbür gün de. Öyle anlamlisozler.com bir adam yok çünkü.

Karakterin otursun, söz ben ayağa kalkacağım.

Her şeyin çakmasına eyvallah. Ama insanlığa ne oluyor?

Tek kadına ait olmayı göze alabildiğinde erkek oluyorsun.

Bazen hayatımdaki tek pozitif şeyin kan grubum olduğunu düşünüyorum.

Biri seni olduğun gibi kabul edemiyorsa,  sende onu olduğu gibi s.ktir edeceksin.

Dedem fes hanede babam ise fabrikada işçiydi. Ve benim de emin olduğum bir şey var ölene dek sınıfımın yanında kalacağım.

Var mı o kadar maharetli bir hırsız, tüm dertlerimi çalacak?    

Fransız devrimini görmek isterdim Rus devrimini yaşamak isterdim. İkinci Dünya Savaşında Hitler’e karşı savaşmak isterdim. Oradaki insanları anlamak isterdim. 80 lerde Diyarbakır Cezaevinde olmak isterdim. Yani oradaki insanlarla konuşmak isterdim. Çok haksızlık yapıldı onlara dünya çapında haksızlık yapıldı. Sadece Türkiye’de değil. 1938-1939’ larda Yahudi olmak isterdim Almanya’da. Bir yaşamım varsa onu böyle geçirmek isterdim. Kuvvetli hissediyorum kendimi güçsüzlerin yanında olmak istiyorum. Bende varım beni de öldürün hadi demek istiyorum.

Kadının arkasından ağlamak çocuğun oyuncağını kaybetmesindeki ağlaması gibi… Ben karşımdakini oyuncak gibi görmediğim için pek de ağlamıyorum.

Sen güçlüsün bunu da atlatırsın. Yani diyor ki; gelen sıçmış giden sıçmış sen alışıksın bir şey olmaz.

Beni seven tek şeyin sigaram olduğunu düşünmeye başladım. Ne zaman birine ihtiyaç duysam elimde onu görüyorum.

Bilekleri kesmek falan hikâye hiç umudunu kestin mi? Ben kestim. Sanki kanaması durmak bilmeyen hayat damarlarından birini kesmişsin gibi. Kanaması durmuyor ve her saniye daha çok acıtıyor. Daha kötü olan ne biliyor musun? Ölmüyorsun…

Aslında ben seni olduğun gibi severdim ama sen olmamışsın sıkıntı burada.

Belki de şu an yaşadığından habersiz olduğumuz bir insan, 1 ay sonra hayatımızın olmazsa olmazı olacak. Hayat çok ilginç…

Özlüyorsun ama gelsin istemiyorsun. Mesaj atsın istiyorsun ama konuşmak istemiyorsun. Deliler gibi sesini duymak istiyorsun ama aramak istemiyorsun. Umrunda değil ama aklına geldiğinde kalbindeki o sızıyı yok edemiyorsun. Sevmek mi acaba bu? Unutmak mı yoksa yavaş yavaş? Bilemiyorsun.

Bir kadını mutlu etmek istiyorsan dost gibi dertleş, baba gibi koru, adam gibi sev. 

Seni paramla satın alırım dediysem; cebimin doluluğundan değil, fiyatının ucuz olduğundan dedim.

Bazı insanlara geri zekâlı bile diyemiyorum o bile belli bir ölçüde zekâ gerektiriyor çünkü…
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Nejat İşler Sözleri Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Nejat İşler Sözleri Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: En Güzel Nejat İşler Sözleri, Nejat İşler Özlü Sözleri, Nejat İşler Sözleri Twitter, Nejat İşler Sözleri Eski Sevgili, Nejat İşler Sözleri Kısa, Nejat İşler Sözleri Anlamlı, Nejat İşler Sözleri Facebook