Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları

Ölen Babaya Doğum Günü Mesajlari

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Yer Almaktadır , Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Allah’ım biz evlatları olarak babamdan razıydık. Sende ondan razı ol. Onu cennetinde ağırla Ya Rabbim. Canım babam nur içinde yat.

Baba yanında olmasa da kendini güvende hissettiğin bir sığınakmış, baban olmayınca insan hayattan korkarmış. Canım babam nur içinde yat. Doğum gününü kutluyorum babacığım.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat.

Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Canım babam nur içinde yat. Doğum günün kutlu olsun.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Aynı senin gibi babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Bak baba bende senin gibi baba oldum. Bende evlatlarımı senin gibi yetiştireceğim. Onlara dedeniz böyle yapıyordu diyeceğim. Doğum günün kutlu olsun.

Bana hakkını helal et baba. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Doğum günün kutlu olsun.

Ben hep senin yanında mutluydum baba, bak yine senin kabrinin başında buluyorum huzuru, seninle konuştukça içim rahatlıyor. Seni çok seviyorum canım babam.

Ben şunu biliyorum ki sen bizim söylediklerimiz duyuyorsun, sana dünyada doyamadım babam. Bu güzel gününde aramızdan ayrılsan da doğum günün kutlu olsun canım babam.

Benim artık babalar günüm yok, benim artık elimden tutacak, gülen gözleriyle gözlerime bakacak, yavrum deyip boynuma sarılacak bir babam yok.

Benim yaşamımdaki örneğim, benim sıkıştığımda kurtarıcım canım babam nur içinde yat. Seni çok özledim Babam. Doğum günün kutlu olsun.

Beraber yudumlasaydık çayımızı, beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni babacığım. İyi ki doğdum babacığım.

Bu güzel günde seni ne kadar çok sevdiğimi bil istedim. Bugünde bak mezarının başındayım. Ben seni yılın bir günü değil, ömrümün her günü seveceğim. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bu sene de doğum gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim babacığım. Doğum günün kutlu olsun.

Bu sene de doğum gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Doğum günün kutlu olsun canım babam.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım babam. Allah mekânını cennet eylesin. Doğum gününü kutlarım.

Bugün senin doğum günün canım babam biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım babam. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Senin çok özlüyorum canım babam.

Canım babam bugün senin doğum günün senden ayrı yaşamak çok zor babacığım. Seni çok özledim.

Cennet mekanın olsun, Peygamberimiz (s.a.v) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle olsun. Canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Doğum günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesi yokluğun o kadar zor ki bunu her gecen gün daha çok anlıyoruz. Bugün senin doğum günün canım babam.

Geceler uyumak için değil seni özlemek için var gibi baba. Doğum günün kutlu olsun güzel melek.

Gözümün nuru canım babam doğum günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Mekanın cennet olsun.

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Herkes baban gitti diyorlar ama sen hiç gitmedin ki bana bunu bilmiyorlar. Gözlerimden en güzel yere kalbime indin, önceden sadece olduğun yerdeyken şimdi ise baktığım her yerde sen varsın Canım Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk ve tek süper kahramanım babam. Mekanın cennet, doğum günün kutlu olsun.

İnsanın bir babası olmalı onu anlamlisozler.com sımsıcak saracak, onu güler yüzle karşılayacak. İnsanın bir babası olmalı yanında olmasa da varlığını hissedecek. Aynı senin gibi doğum günün kutlu olsun babacığım.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir doğum günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim doğum günün kutlu olsun babam.

Koca yürekli güzel babam. Yokluğunda bir doğum günü daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Ne senden geçiyorum nede bir başka sevdadan. Ben sensizliğin babasız olduğunu bir kez daha anladım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Neşemiz evimizin sevinciydin. Bir babalar gününe daha hüzünle girdik. Senden ayrılalı o kadar yıl oldu.

ÖLMÜŞ BABAYA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Ölmüş olsan da beni duy baba bu sene de doğum gününü kutlarım.

Ölümün bu kadar mı zor Derdimi, neşemi, hüznümü, mutluluğumu paylaştığım en iyi arkadaşım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Sana olan özlemim beni yakıp kavuruyor. Senin elini öpmeden senin boynuna sarılmadan bu özlemim dinmeyecek babam.

Sen bedenen aramızdan göçtün gittin ama ruhun hep kalbimde olacak güzel babam. Seni ölene kadar unutmayacağım. Doğum günün kutlu olsun güzel babam.

Sen bu alemden göçüp Yüce Mevla’mın en güzel yeri cennete olduğunu biliyorum. Sen bizleri sensizlik cehenneminde bıraktın. Sensiz hayat çok zor be babam, doğum günün kutlu olsun.

Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Seni özledim, diye haykırmak varken; ben seni sadece gözyaşlarıma sakladım babam. Doğum günün kutlu olsun.

Senin olmadığın bir dünya hiç güneşin açmadığı bir ülke gibi… Yanında olmadan da dayanabilirim ama senin olmadığın bir dünya bana cehennem gibi. Seni çok özledim babacım.

Sizin hiç babanız öldü mü? Benim bir kere öldü, kör oldum. Yıkadılar, aldılar, götürdüler. Babamdan ummazdım bunu kör oldum. Cemal Süreya

Tek vazgeçilmezimsin canım babam, seni çok özledim. Bu güzel günde yine yoksun canım babam sensiz doğum günün kutlu olsun babam.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım babam. Doğum günün kutlu olsun babam.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim, son bir kez yüzünü görseydim, karlı dağım aslan babam.

Yola bakın, gelen belki babamdır. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Yüzün hep gözümün önünde canım babam. Bu diyardan göçüp gitsen de senin yerin hep kalbimde olacak. Doğum günün kutlu olsun.
Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Kısa, Ölmüş Babaya Doğum Günü Mesajları, Vefat Eden Babaya Doğum Günü Mesajları, Ölen Babaya Doğum Günü Mesajları Tumblr, Ölen Babaya Duygusal Doğum Günü Mesajları