Ölmüş Anneye Bayram Mesajları

Ölmüş Anneye Bayram Mesajlari

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Ölmüş Anneye Bayram Mesajları Yer Almaktadır , Ölmüş Anneye Bayram Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Her gece rüyalarıma gel annem beni yalnız bırakma ellerimi tut saçlarımı okşa bana sımsıkı sarıl beni kimsesiz bırakma annem. Seni çok özledim.

Sen olmayınca yıkılan hayallerime yok olan geçmişime kaybolan geleceğime hep ağlıyorum annem. Bayramın kutlu olsun.

Ağla yüreğim ağla giden bir daha gelmeyecek buraya ağla gözlerim ağla annem bastığım toprak altında.

Bir aileyi birbirine bağlayan annem senmişsin. Sen gittikten sonra ailemiz dağıldı. Kimse kimseyi görmez aramaz oldu.

Canım annem sensizlik ne zormuş. Her gece sensizliği içimde hissetmek çok ağır annem. Bayramın kutlu olsun.

Ne zaman nerede olursa olsun anne kelimesini duyduğum zaman gözlerim doluyor sen aklıma geliyorsun güzel annem.

Ben sensiz soğuk gecelerde üşüyorum anne kimse senin gibi gelip üstümü örtmüyor. Ben soğuk gecelerde senin sıcacık sevgini özlüyorum annem.

Seni bir daha görememek acı verse de bana elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım annem. anlamlisozler.com Bayramın mübarek olsun annem.

Kim derdi ki bir gün bizi bırakıp gideceksin ardından böyle çaresiz böyle yalnız kalacağız. Seni çok özledim güzel annem.

Seni toprağın altına koymak gelmedi içimden annemi götürmeyin almayın benden dedim ama sen bizi bırakıp gittin güzel annem. Allah’ım sana rahmet etsin.

Kabrine varmak sana kavuşmak gibi. Doyumsuzca sohbet etmek sarılmak gibi. İmanım tam! Ölüm hak. Lakin rüya gibi. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Beraber yudumlasaydık çayımızı beraber yaşasaydık yaşamadıklarımızı. Sadece rüyalarımda değil yanımda görebilseydim seni anneciğim. Bayramda yanımızda olamasan da kalbimizdesin.

Annem resminle konuşup ağladım bu gün. Eline uzanıp tutmak istedim. Boynuna sarılıp öpmek istedim. Seni her şeyden çok özledim annem.

Ben canım yandığında canımı okşayan fırtınalı günlerde sığınacak limanımdın. Sen benim iyi kalpli melek annemdin. Mekânın cennet olsun Annem.

Hiçbir dil senin özlemini anlatacak kadar güçlü değil. Hiçbir yürek bu acıyı kaldırabilecek kadar güçlü değil. Bu bayramı sensiz kutluyoruz bir kez daha anne.

Yanında hissettiğim güven hiç değişmedi anne. En güvende olduğum yer kabrinin başıdır artık. Bayramın mübarek olsun annem.

Yüzün hep gözümün önünde canım annem. Senin yerin hep kalbimde olacak. Bayramın kutlu olsun bir kez daha.

Şimdi yanımda olsa anne desem yorgun benim gönlüm tükeniyorum sanki inceden. Gülmek konuşmak gelmiyor içimden desem. Bi kerecik bak gözlerime de dağılsın içimdeki dumanlar desem. Özledim be annem çok özledim.

Senin yokluğunun ilk bayramıydı evde sevinç değil hüzün vardı. Öpemedik annemin elini. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Annesiz kalmak savaşın ortasında komutansız kalmak gibidir! Bayramın mübarek olsun annem.

Babalar soğuk görünür ama sıcaklığı öldükten sonra bile hissedilir. Bu bayramda da seni içimizde hissediyoruz bayramını kutlarım.

Bir bayramı daha sensiz geçiriyorum. Canım annem seni çok özledim bir kere daha bayramını kutlarım.

Bu bayramda yanımızda olmasan da seni hep kalbimizde hissediyoruz canım annem. Bayramını kutluyoruz.

ÖLEN ANNEYE ÖZLEM SÖZLERİ

Bugün bayram anne hadi kalk yattığın yerden. Ben usulca sokulup yanına ellerinden öpeyim her bayram olduğu gibi.

Derdimi neşemi hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim. Bayramın mübarek olsun annem.

Anneyi sevmek cenneti sevmektir çünkü anne cennete açılan kapıdır. Cennetimin kapısı seni çok özledim.

Bugünün hatırına benim hatırıma uyan anne bugün bayram gelinmesi imkânsız yolların ucundasın bilirim ama bugün bayram uyan anne!

Sen bizleri bırakıp gitmeseydin de varsın aramızda çok mesafeler olsaydı. Ben sadece senin sesini duysam o güzel dualarını alsaydım canım annem.

Bana hakkını helal et anne. Ellerinden yüzünden doya doya öpmeyi çok ama çok isterdim. Bayramın mübarek olsun.

Koca yürekli güzel annem. Yokluğunda bir Kurban bayramı daha geçiriyorum. Seni çok ama çok özledim.

Bugün hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım annem. Allah mekânını cennet eylesin. Bayramın mübarek olsun.

Bazen sana sımsıkı sarılmak senin kokunu ciğerlerime kadar çekmek istiyorum ama sen yoksun annem.

Birlikte diktiğimiz erik fidanı çok büyüdü annem. Bu sene meyvelerinden yedik. Seni özlemle andık bu gün boyunca Zaman ne çabuk geçiyor annem.

Hasretinle yana yana kül oldu bende yürek. Tükendi bende özlemine dayanacak güç. Dizlerimde derman bitti yokluğunda çarpa çarpa yerlere ahh annem bilsen ne zor sensizlik toprağının kolları yok ki sarsın beni anlamlisozler.com sen gibi özledim annem özledim hem de deli gibi.

Belki zamanla geçer dedim annem sensizliğe zamanla alışırım dedim ama olmadı anne yapamadım. Ben sensizliğe hiç alışamadım.

Sizin hiç annenizi özleyip de içinizde isyanların çıktığı fırtınaların koptuğu ama sözlerinizin boğazınıza düğümlendiği oldu mu hiç?

Bayram mutluluk diyorlar. Sevinç neşe güzellik diyorlar. Hadi gül kucaklaş bak bayram diyorlar. Ben bayramı seninle unuttum annem!

Boynum büküldü annem gülen yüzlerim soldu annem. Sen gittiğinden beri açan çiçekler bile küstü bana. Senin en tatlı halini özlerim şimdi.

Eğer anneniz yaşıyorsa hemen gidin elini öpün gidemiyorsanız arayın telefonla halini hatırını sorun. Onsuzluk çok kötü oluyor. Her gün gözlerim annemi arıyor.

Allah’ım biz evlatları olarak annemizden razıydık. Sen de ondan razı ol. Bayramın mübarek olsun anneciğim.

Anneciğim bana seni seviyorum diyen sözlerini özledim. Her sabah saçlarımı tarardın başımı okşardın. Ben o günleri çok özledim annem.

Güneşin her doğuşunda ben biraz daha batıyorum. Bu hayatı anlamsız sensiz yaşıyorum sensizliğe alışamadan anlamsızca yaşıyorum.

Evet şimdi daha iyi anlıyorum. Senin gidişin bana; acıdan hasretten gözyaşından başka hiç bir şey vermemiş…

Hala sözlerin kulaklarımda çınlıyor yavrum deyip boynuma sarılışın beni görünce o güzel gülüşün hiç gitmiyor gözlerimin önünden.

Cennet mekânın olsun Peygamberimiz (SAV)  komşun cennet ehli yoldaşın dualarım seninle olsun. Canım annem. Bayramın mübarek olsun anneciğim.

Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimdesin canım annem. Bayramın mübarek olsun canım annem.

Senin şefkatli yüreğini sevgi dolu kalbini özledim annem. Bayramını kutluyorum canım annem.

Yokluğunda kor alevlere döndü yüreğim son bir kez yüzünü görseydim karlı dağım aslan annem. Bayramını kutlarım annem.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Ölmüş Anneye Bayram Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Ölmüş Anneye Bayram Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Ölmüş Annelere Bayram Mesajları, Ölmüş Anneye Kurban Bayramı Mesajı, Ölen Anneye Bayram Sözleri, Ölen Anneye Bayram Mesajları, Vefat Etmiş Anneye Güzel Bayram Mesajları