Ramazan Sözleri

Ramazan Sozleri

Merhaba Hoşgeldiniz Bu Sayfamızda; Ramazan Sözleri, Ramazan Ayı Mesajları, Ramazan Ayı ile ilgili Hadisler, Hoşgeldin Ramazan Sözleri yer almaktadır.
Oruç tutanın duası reddedilmez. Resulullah (s.a.v)

Rahmet ile başlayan mübarek Ramazan ayının, tüm islam aleminin https://ozlusozler.com kurtuluşuyla tecelli bulması temennilerimle; Ramazan-ı Şerifleriniz hayırlı olsun..

Hep dua ettim nasip et ya Rabbi diye. Bu güne eriştirene şükürler olsun. Dualarda buluşmak dileğiyle hayırlı Ramazanlar.

11 ayın sultanı hoş geldin ya şehri Ramazan. Rabbim şimdiden tutacağımız oruçlarımızı, yapacağımız hayırları, ibadetlerimizi, katında kabul eylesin inşallah. Bizleri tüm sevdiklerimizle berebar Bayrama çıkmayı da nasip eylesin inşallah.

Ramazan ayının bereketi sofralarınıza huzuru kalbinize imanı dualarınıza yansısın Ramazan ayınız mübarek olsun.

Beklenen, özlenen Ramazan ayımız hoşgeldi.. Vatanıma sağlık, huzur, mutluluk getirsin İnşaAllah…Ramazan ayının verdiği bereket İftar sofralarınıza tat ve huzur getirmesi dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar

Bizlere bir Ramazan ayına daha ulaşmayı nasip eden Yüce Allah’a şükrediyor; siz değerli hemşehrilerime aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice Ramazan’lara erişmeniz dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

izlere bir Ramazan ayına daha ulaşmayı nasip eden Yüce Allah’a şükrediyor; siz değerli hemşehrilerime aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice Ramazan’lara erişmeniz dileğiyle, Hayırlı Ramazanlar diliyorum.

Temizlik imanın yarısı, oruç da sabrın yarısıdır. [Müslim]Oruç tutanın duası iftar vakti kabul olur. İmam Kazım (a.s)

Öyle bir Ramazan istiyorum ki tek bir aç ve muhtaç ev kalmasın. Birlik olsun cümle alem. Hayırlı Ramazanlar.

Oruç sabrın yarısıdır. Resulullah ( s.a.v.)

RAMAZAN İLE İLGİLİ HADİSLER

Ya Rabbi ne kadar şükretsem az bilirim sana. Beni bu güne eriştirdin bana bir şans daha verdin. Ya Şehri Ramazan hoşgeldin.

Ramazan ay’ında bütün Müminlerin dualarını oruçlarını Allah (c.c) kabul etsin Allah (c.c) bizi bütün kötülüklerden ıslah etsin.

Ramazanı bizi kavuşturduğu için Yüce Rabbimize sonsuz hamd ve senalar olsun. Orucuyla, sahuruyla iftarıyla, sabrı Şükrü tefekkürü zikri teravihiyle kur’an-ı Kerim ve mukabelesiyle yardımlaşma ruhuyla hayırlara vesile olmasını yüce Rabbimden niyaz ederim.

Ramazan ayı; kalbini O’nun yoluna koymaya, ellerini O’nun dergâhına açmaya, ruhunu doyurmaya, kalbinin gerçek vuslatı bulmasına vesile olsun.

Hoşgeldin Ya Şehri Ramazan. Ramazan ayı ülkemize ve tüm inananlara güzellikler, mutluluk ve bolca huzur getirsin, kötülüklerden, fenalıklardan arınalım inşallah.

Ramazan ayını hayırla ihya edebilmeyi nasip eyle Allah’ım…Tüm İslam aleminin dertlerine deva olması ümidiyle Ramazan ayımız mübarek olsun.

Bütün müminler bu ayda şükür etsinler dua etsinler 11 ayın sultanı olan Ramazan ayında iman istesinler. Hoş geldin ey şehri Ramazan…

Ramazanda derdi kederi bir köşeye at huzurla imanla dolu mutlu bir ay yaşa. Hoş geldin Ey Şehri Ramazan…

Kalbimizin Güneşi Efendimiz (sav) ne buyuruyor: “Her kim Ramazan ayının gelmesi ile sevinir ve ferahlanır ise, Allah onun vücudunu Cehenneme haram kılar.” Biz sevinmeyelim de kimler sevinsin O halde…

Karşılamakta olduğumuz bu Mübarek ay, ümmet için hayırlara, bereketlere vesile olsun. Rabbimiz bizleri #Ramazan’ın değerini bilip hakkıyla eda edenlerden eylesin inşaAllah.

Mübarek Ramazan-ı Şeriflerinizi kutlarım. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.11 ayın sultanı mübarek Ramazan-ı Şerif, dört gözle beklediğim ay şükür ki geldin şükür ki bu güne eriştim. Hayırlı Ramazanlar.

Oruçlu iken ölen Cennete girer. [Bezzar]

Başlangıçlar sonuçların tecelli yeridir… Rahmet ile başlayan Ramazan Ramazan Sözleri Ayının kurtuluş ile tecelli bulması temennilerimle.

Ramazan-ı Şerifin Ülkemize, İslam alemine ve Tüm insanlığa Hayırlar getirmesini, Cenab-ı Hakk’dan niyaz ederim…

Dostlukların sevgi ile beslendiği bu Mübarek Ramazan ayında gönlünün sevgi ile dolup taşmasını dilerim.

Ramazan ziyafet ayı değildir dostlar. Ramazan açın halinden anlamaktır. Unutmayın Rabbim bizi aç bırakmak istemiyor bize açın halinden anlamamızı istiyor. Hakkıyla ifa edenlerden olmak duasıyla hayırlı Ramazanlar.Ramazan ayı öyle bir aydır ki, başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem ateşinden kurtuluştur. Ramazan-ı Şerif milletimiz, İslam alemi ve tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Rabbim ibadetlerimizi kabul eylesin.

Ramazan ayının bereketi hanenize hoşgörüsü gönüllerinize sabrı ruhunuza dolsun, hoş geldin on bir ayın sultanı Ya Şehri-İ Ramazan…

Ramazan demek bereket ve kurtuluş demektir. Sofranız bereketli sağlığınız sıhhatli olsun. İyi Ramazanlar…

Hoşgörü, yardımlaşma, dayanışma ve paylaşma duygularının pekiştiği on bir ayın sultanı Mübarek Ramazan ayının hanelerimize bereket ve mutluluk; ülkemize ve tüm dünyaya sağlık ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Ramazan geçirmenizi diliyorum.

Her gelişi huzur veren 11 ayın sultanı Ramazan, herkese sağlık, bereket ve huzur getirmesi dileğiyle hayırlı Ramazanlar.

11 ayın sultanı Ramazan ayının bütün İslam alemi adına huzurlu geçmesini dileriz.Ramazan ayımız sağlığa, berekete ve güzel günlere vesile olsun. Hayırlı Ramazanlar.

Ramazan ayının başı rahmet, ortası mağrifet, sonu ise cehennem ateşinden kurtuluştur. Hayırlı Ramazanlar.Hoş geldin ey ayların en hayırlısı bize umut getirdin. Hayırlı huzurlu bir Ramazan ayı geçirmenizi dilerim.
Merhaba Hoşgeldiniz Bu Sayfamızda; Ramazan Sözleri, Ramazan Ayı Mesajları, Ramazan Ayı ile ilgili Hadisler, Hoşgeldin Ramazan Sözleri yer almaktadır. Tebrikler bütün sayfayı okudunuz. Sizler de bildiğiniz sözleri yorum kısmına yazabilir anlamlisozler.com’a katkıda bulunabilirsiniz.