Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye Doğum Günü Sözleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Yer Almaktadır , Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Ay parçam doğum gününü kutlarım.

Ay yüzlüm nice nice yaşlara.

Benim için yaptığın şeyler için seni seviyorum. Kötü hissettiğimde beni cesaretlendirdin, kendimle ilgili iyi hissetmemi sağladın. Beni güldürdün, bana anlamlisozler.com birçok yönden aşkı gösterdin. Mutlu yıllar aşkım ve arkadaşım!

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Mutlu yıllara.

Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi. Bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi. Bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi. Doğum günün kutlu olsun canım.

Biriciğim nice mutlu, sağlıklı yaşlara.

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Bugün benim herkesten daha iyi tanıyan ve beni sevmeyi seçen insanı kutlamam gerek. Bana olan aşkın ve sabrın için teşekkürler. Hayatımda sen olduğun için çok şanslıyım.

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle… Seni seviyorum.

Bugün yokluğunun doğum günü sevdiğim. Kutlu olsun yüreğinde bensizlik. Gülüşün baki olsun yüzünde. Bana kalsın yine senli sensizlik.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle. Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

Cennetimin kapısı nice güzel yaşlara…

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Dünyada eşsiz bir huzur varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrasının kalbin gibi geçmesini dilerim. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun canım sevgilim.

Gönlümün meclisinde herkes konuşsun istemem, kimse müdahale etmesin aşka. Yer gök şahidimdir ki siyasi görüşüm yoktur senden başka. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Gözümün feri mutlu yıllara…

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir. Doğum günün kutlu olsun.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara.

Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Hayat ortağım seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Hayatıma anlam veren biriciğim nice nice yıllara…

Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun sevgilim.

Her anıma neşe veren biriciğim mutlu yıllar.

Her şeyim benim, seni çok seviyorum iyi doğmuşsun doğum günün kutlu olsun.

His dünyamın ekvatoru Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin. Sağlıklı yıllar dilerim.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

İyi ki doğdun, iyi ki vermiş yaradan seni bizlere. Yıldırım gibi çaktın, güneş gibi açtın üstümüze. Söz oldun, mani oldun, saz oldun bestemize. Kutlu olsun doğum günün, nice mutlu senelere.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Kalbimin sahibi iyi ki varsın. Nice mutlu yaşlar dilerim.

Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Kutlu olsun doğum günün, kötülükler uzak olsun. Mutlu ol ömrünce, üzülmeler sana yasak olsun. Sen üzülme sakın, üzülmelerim sana feda olsun.

Mutluyum çünkü sen varsın! Mutluyum çünkü hayatımdasın! Mutluyum çünkü bugün sen doğmuşsun! İyi ki doğdun, İyi ki doğmuşsun hayatımın anlamı!

Nice sağlıklı, mutlu, güzel ve benli yıllara aşkım, doğum günün kutlu olsun.

Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Ömrüme ömür diye kattığım aşkım doğum günün kutlu olsun.

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi doğmuşsun sevgilim.

Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar.

Sen Allah’a dilenen dilek, göklere uzanan ellerimsin. Sen gözümden süzülen yaş, tek düşüncem, hasretimsin. Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Doğum günün kutlu olsun biriciğim.

Sen bana Allah’ın bir armağanısın. İyi ki doğdun sevdiğim sevdiceğim!

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle… Sen’li Ben’li senelere sevgilim, seni seviyorum.

Sen benim gökyüzümsün. İyi ki varsın nice sağlıklı yaşlar dilerim.

Sen benim mutluluğum, hayatımın en güzel varlığısın. Doğum günün kutlu olsun.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım!

Sen ol da; ister yar ol, ister yara; lütfun da başım üstüne, kahrın da. Sen benim başımın tacısın. İyi ki varsın doğum günün kutlu olsun, nice mutlu senelere.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen. Nice nice yıllara güzel melek…

Senden önce yaşamıyordum, seninle doğdum iyi ki varsın iyi ki seni sevmişim nice beraber mutlu yıllara seni seviyorum peteğim.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Seni bu dünyadaki hiç bir şey ile değişemem. Seni çok seviyorum. İyi ki varsın aşkım.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, bende senim. Senin doğum günün benimde doğduğum gündür. İyi ki varsın iyi ki doğdun!

Sesim güzel olmadığı için sana bir doğum günü şarkısı söyleyemiyorum. Bu yüzdendir ki böyle kısa bir mesaj çekiyorum. Mutlu yıllar sevgilim iyi ki doğdun.

Sevgi dolu kalman ve her zaman mutlu olman dileğiyle, doğum günün kutlu olsun.

SEVGİLİYE KISA DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

SEVGİLİYE UZUN DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Yaşama sebebim iyi ki doğdun.

Yeşil eriğim seni çok seviyorum. Nice mutlu yıllara…
Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Mesajı, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Anlamlı, Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Etkileyici