Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajlari Min

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Yer Almaktadır , Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Bana mutluluk veren aşk değil ama bana mutluluk veren seninle aşk. İyi ki doğdun aşkım.

Belki de aşk, uzakta olan birisiyle bile mutlu olabilmektir. Doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın canım aşkım.

Belki yanımda yoksun ama herkesten çoksun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Belki yanımda yoksun ama herkesten çoksun sevgilim. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Benim hayatım, varlığınla renklenen yerini hiçbir şey dolduramaz. Hayalinle dolu dolu geçen zamanlarda bunu daha da iyi anlıyorum. Şimdi uzanıp sana dokunur gibi, kelimelerimle yanındayım. İyi ki doğdun sevgilim.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen. Nice mutlu yıllara.

Bu gece omzuna hafif bir dokunuş sesi duydun mu? Yanında olmasam da beni hisset diye dokundum sevgilim. Doğum günün kutlu olsun.

Bu gece, hayatı istediğimiz gibi seninle yaşayalım sevgilim. Sen doğum günlerinin en güzelini hak ediyorsun. İyi ki varsın. İyi ki doğdun prensesim. Uzak olsan da bil ki kalbim ömrün boyunca hep yanında olacak.

Bu gün gülüşün kadar güneşli ve senin kadar güzel olsun. Her gün parlıyorsun, ama bu günde en parlak olanı parlatıyorsun. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Bugün günlerden sen. Ve ben senin kulun kölen. Dile benden ne dilersen sevgilim emrine amade bu yürek. İyi ki doğdun Sevgilim.

Bugün seni dünden çok daha çok seviyorum ama yarın hissedeceğimin onda birini bile değil. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Bütün hayallerin, bütün umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul olsun, doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Çiçeklerle dolu bir bahçede, Seninle, her zaman cennetteymiş gibi hissediyorum aşkım. En tatlı doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun aşkım, iki insan tek yürek olduk seninle, ne mutlu ki seninle birlikteyim, doğum günün kutlu olsun aşkım.

Gözlerindeki ışıltıya ve birlikteyken gülmene bayılıyorum sevgilim. Yeni yaşına girdiğin gibi, her doğum gününde yanında olmak istiyorum bebeğim.

Güzellikle, huzurla, umutla ve sevgiyle dolu bir yeni yaşın olmasını diliyorum. Seninle neler göreceğiz, hangi güzellikler bizi bekliyor tahmin bile edemezsin. Seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun hayatım.

Hatıralara değer biçemem fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Hayat hiç ummadığınız anda mucizedir aslında. Benim mucizem sana dair yaşanan ne varsa. İyi ki doğdun sevgilim.

Hayatım boyunca senin kadar tatlı biriyle tanışmadım. İyi ki kalbime hayatıma girmişsin gönlümün sultanı uzak da olsak da her daim bu kalp senin olacak bir tanem. Doğum günün kutlu olsun.

Hiçbir harfi sensiz bir cümleye kurban etmedim. İyi doğdun baş tacım.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma. Mutlu yıllara bir tanem.

Kalbime neşe getiren özel bir insanın doğum günün kutlu olsun. Birlikte geçirdiğimiz her an için minnettarım ve mutluluğumuzun hiç bitmemesini diliyorum sevgilim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ömrüm olur musun? Sevgilim doğum günün kutlu olsun.

Ne güzel geldin dünyaya, ardından dünyama. Hoş geldin sefalar getirdin sevgilim. İyi ki doğdun aşkım.

Sen başıma gelen en tatlı belasın. Bundan sonraki senelerini benimle geçirmen dileğiyle. Senli benli senelere sevgilim, seni seviyorum.

Sen doğduğun gün eminim ki gökyüzünde bir yıldız daha parlamıştır. Nice yıllara aşkım.

Sendeki beni gel de kalbime sor sevgili. İyi ki varsın, iyi ki doğdun.

Senden uzak kaldıkça sana olan aşkım çığ gibi büyüyor. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Senede bir gününü değil ömrümü paylaşmaya hazırım, iyi ki varsın iyi ki benimsin. Doğum gün kutlu olsun canımın içi seviyorum seni.

Seni kaybetmek değil bulmak isterim, aslında içindeki seni, özündeki hissi, kalbindeki beni… Bil ki yalnızca ama yalnızca seni. İyi ki doğdun bir tanecik sevgilim.

Seni sensiz, senden uzakta yaşamak ne zormuş. İyi ki doğdun aşkım.

Seninle öyle bütünüm ki. Sen bensin, ben de senim. Senin doğum günün benim de doğduğum gündür. İyi ki varsın, iyi ki doğdun!

Sessizce açsam kapını ve girsem koynuna. Öylece baksan ve sarılsan bana, gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde. Nice birlikte yıllarımıza inşallah yolunu bekler oldum.

Tıpkı gün güneş olmadan başlamaz gibi, anlamlisozler.com hayatım da senin dokunuşun olmadan başlamıyor. Dünyamın en güzeli. Yanımda olmasan da sıcaklığın kokun hiç bir zaman üstümden çıkmaz. Doğum günün kutlu olsun tatlı aşkım.

Tüm mevsimleri bir tek güne, tüm yılları bir tek mevsime sadece senin için sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını, en güzel saatlerini daima benimle geçirmen dileğiyle. İyi ki doğmuşsun bir tanecik sevgilim.

Uzak diyarlarda yaşayan bir adamı seviyorum. Gözleri güneş gibi bakan kirpiklerinde mısralar saklı bir adamı. İyi ki doğdun hayatım.

Uzaklarda arama gözyaşlarındayım sevdiceğim. İyi ki doğdun sevgilim.

Uzakta da olsan sen hep içimdesin aşkım. Doğum günün kutlu olsun.

UZAKTAKİ SEVGİLİYE EN GÜZEL DOĞUM GÜNÜ MESJALARI

Varlığındır sevgime değer katan. İyi ki doğdun sevdiğim.

Ve ben dilek tutmadım hiç. Hep dua ettim, ömrüm ömrüme nasip olsun diye. Doğum günün kutlu olsun.

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Nice mutlu senelere aşkım.
Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Kısa, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları Uzun, Uzaktaki Erkek Sevgiliye Doğum Günü Mesajları, Uzaktaki Sevgiliye Doğum Günü Mesajları 2021