Yeni Yıl Mesajları

Yeni Yil Mesajlari

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Yeni Yıl Mesajları Yer Almaktadır , Yeni Yıl Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Çok kazançlı keyifli sevgi dolu başarılı bir yıl olması dileğiyle.

2019 YENİ YIL MESAJLARI

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Yeni yılını tüm yüreğimle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinle birlikte görmeni ve geçirmeni dilerim.

Manşet: Yeni yılda sağlık mutluluk ve iyi insanlar dilerim. Mutlu yıllar…

Bembeyaz yağan kar ne yaşanmışsa yaşansın örter geçmişin hatalarını. Yeni bir gelecek sunar bize ve yeni bir başlangıç. Yeni yılınız anlamlisozler.com kutlu olsun.

Koskoca bir yıl daha devrildi gitti keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim…

Yeni yılın sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle… En içten sevgilerimle…

En güzel günler en güzel geceler yeni yılda sizlerin olsun. Mutlu yıllara.

Dün rüya yarın hayaldir. Rüyayı mutlu hayali umutlu yapan bugündür gönlün neyin özlemini çekiyorsa yarınlar sana onu getirsin. Yeni yılın kutlu olsun…

2019 en güzel duyguları yaşatsın hepinize.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini yaşantında hiç bir şeyin seni üzmemesini diler ve yeni yılını candan kutlarım.

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılın kutlu olsun.

Yeni doğan güneş bizi yeni bir yıla kavuşturacak. Bu yılın sizlere sağlık ve mutluluk getirmesini dilerim…

2018 den daha güzel bir yıl ve yıllar olsun. Nice yıllara…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle…

Aşk dolu güzel bir yıl dilerim. Nice mutluluklar…

Allah 2019 da ne muradınız varsa versin.

Daha iyi yıllara hep birlikte el ele. MUTLU YILLAR…

Nerede yaşam varsa orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu Yıllar dilerim.

Gül için dikene razı olur musunuz yoksa dikeni de gülü de red mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar!

Mutluluk bankasının sevgi şubesinde 2019 nolu hesabınıza 365 gün daha yatırılmıştır. Mutlu bir şekilde harcamanız dileğiyle. Mutlu yıllar?

Nice aşk yıllara meydan okudu nicesini silip götürdü. İnatla yıllara meydan okuduk. Bu yıla da inatla aşkımızı kazıyacağız. Seni Seviyorum sevgilim. Birlikte nice yeni yıllara…

2018 gibi kara bi yıl daha yaşatmasın Allah’ım.

Yeni yılda hayatı tutabilmek sevgiyi kaçırmamak keşke dememek için düşlerini ikiyle çarp bu kez ve onları gerçekleştirecek zamanı ayır kendine. Mutlu Yıllar!

Yelkovan akrebe meydan okurken zaman hızla geçerken geriye unutulmamış dostluklar kalır. İyi ki dostumsun. Yeni yılın kutlu olsun.

Her şey gönlünüzce olsun. Yeni yılınız kutlu olsun…

Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler sizinle olsun? Mutlu ve sağlıklı yıllar!

Yeni bir yılda yüzünden gülücükler gönlünden sevgiler eksik olmasın mutlu yıllar.

2019 yılında kalbinizden geçen en güzel duygular gerçek olsun.

Allah her şeyi gönlünüze göre versin.

Tüm sevdiklerinizle mutlu mesut bir yıl geçirmenizi dilerim.

Yaşamınca güzel yıllar mutlu yarınlar dostça dostluklar hep senin olsun. Mutlu Yıllar!

Her yeni yıl bir başka güzel. 2019 yeni yıl sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Yeni Yıl Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Yeni Yıl Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Yeni Yıl Mesajları Kısa, Yeni Yıl Mesajları 2019, Yeni Yıl Mesajları Yeni, Yeni Yıl Mesajları Sevgiliye, Yeni Yıl Mesajları Facebook, Yeni Yıl Mesajları Dini