Zafer Bayramı Mesajları

Zafer Bayrami Mesajlari Zafer Bayrami Sözleri

Bu Sayfada Birbirinden Güzel Zafer Bayramı Mesajları Yer Almaktadır , Zafer Bayramı Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veya Sosyal Platformlarda Paylaşabilirsiniz.
Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bu zaferi bize armağan eden İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını kanlarıyla canlarıyla bu toprakları vatan yapan ve ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor Türk Silahlı Kuvvetlerimizin kahraman mensuplarının ve bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyoruz.

Türkiye orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa kemal’in utkusu dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır. Mahatma Ghandi

Tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersinin verildiği milli mücadele ruhunu yaşatan Zafer Bayramımızı aynı his ve duygularla kutlamak temennisiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Geçmişi şanlı zaferlerle dolu olan büyük Türk Milleti’nin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Cumhuriyetimizin kurucusu Aziz Atatürk’ü silah ve dava arkadaşlarını Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını aziz şehitlerimizi gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Büyük zaferler yalnızca büyük milletler tarafından kazanılabilir.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 94. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

30 Ağustos zaferi tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu, Türk’ün asker ve bilgi orduları muzaffer olsun.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Milli Kurtuluş Savaşı’mızı tarihte eşi benzeri görülmemiş bir zaferle taçlandıran her aşaması vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu 30 Ağustos Zaferi’nin 94’üncü yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde büyük bir gurur ve coşkuyla kutlamak dileğiyle.

Türk bayrağına şeref, vatan toprağına namus kabul edenlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Biz büyük bir devrim yaptık. Bu güzel memleketi bir çağdan alıp yeni bir çağa götürdük. 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun.

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Bu zaferle Türkiye Cumhuriyetinin temeli sağlamlaştırılmış ve ebedi hayatı bu zaferle şeref tacını giymiştir. Yine çok iyi bilinmelidir ki dünya var oldukça Türk milleti varlığından birliğinden dirliğinden ve bağımsızlığından asla taviz vermeyecektir şanlı ay yıldızlı bayrağımız bağımsızlığımızın timsali olarak göklerde dalgalanacaktır.

Önce o inandı. Sonra bir millet inandı. Zafer işte o zaman kazanıldı. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Ordularımızın kazandığı zafer sizin ve sizin ordularınızın zaferi için yalnız zemin hazırladı. Gerçek zaferi siz kazanacak devam edecek ve mutlaka başarılı olacaksınız. 30 Ağustos Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Biz Türkler, tarih boyunca hürriyet ve istiklal timsali olmuş bir milletiz.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos zaferinin yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz. Yaşasın Türkiye

Yüksek Türk! Senin için yüksekliğin sınırı yoktur. İşte parola budur.

Tarihi zaferlerle dolu milletimizin zafer bayramım kutlu olsun.

30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum.

Sen ki çelik mavisi gözlerinle unutulmayacak bir paşasın. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor bu topraklarda ay yıldızlı bayrağımız altında özgürce yaşamamızı kanları ve canları pahasına sağlayan başta cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet minnet ve şükranla anıyorum.

Önce o inandı. Sonra bir millet inandı. Zafer işte o zaman kazanıldı. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M. Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

98 yıldır gurur kaynağımız olan Zafer Bayramımız kutlu olsun.

EN GÜZEL ZAFER BAYRAMI MESAJLARI

30 Ağustos 1922 zaferi tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanında yalnızca bizim değil; tüm ezilmiş ulusların hatta tüm insanlığın özgürlüğe kurtuluşa başı dik ve onuruyla yaşama kararlılığına yönelişinin ve bu doğrultuda atılmış tarihi bir adımın bayramıdır.

Bu zafer Türk milletini yok pekguzelsozler.com etmeye çalışan işgal güçlerinin haksızlıklarına yoksulluğa ve tüm olumsuzluklara karşı aziz milletimizin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde tüm dünyaya Türk milleti bağımsızdır ve bağımsız kalacaktır ay yıldızlı bayrağımız milletimiz var oldukça gökyüzünde dalgalanacaktır diye haykırdığı aziz milletimizin şanlı zaferidir.
Bu Sayfamızda Birbirinden Güzel Zafer Bayramı Mesajları Okudunuz, Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bildiğiniz özlü ve anlamlı Zafer Bayramı Mesajları Yazabilirsiniz.
Sayfa İçeriği: Zafer Bayramı Mesajları Kısa, Zafer Bayramı Mesajları Sözleri, Zafer Bayramı Mesajları Anlamlı, Zafer Bayramı Kutlama Mesajları, Zafer Bayramı Mesajları Facebook, Zafer Bayramı Mesajları 2020