Asker Mesajları

Asker Mesajları

Bu Sayfada Biribirinden Güzel Asker Mesajları Yer Almaktadır , Asker Mesajları Okuyup Arkadaşlarınız İle Veyada Sosyal Platformlarda Paylaşabililirsiniz. 

Bir kıza sordum adın ne? Açılmış gül dedi. Seni seviyorum dedim. Gülerek git başımdan dedi. Seni öpebilir miyim dedim. Askere yok dedi tam sarıldım öpüyordum komutanım koğuş kalk dedi.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü, kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü, ışık ışık, dalga dalga bayrağım! Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Gelmezsen gelme torun, şafak demiş ÇORUM.

Bu vatan bizimdir ferman gerekmez! Askerin olduğu yere yabancı giremez.

Eğer bir gün şafağım için doğacak güneş dağdaki teröristin sırtını ısıtacaksa bırakın o güneş hiç doğmasın.

Önce vatan sağolsun deriz, sonra bu Vatan uğruna tüm dünyayı yeneriz.

Şırnak’ın kalayı, kızlar çeker halayı. Allah için söyleyin, var mı askerliğin kolayı?. Ne tavuk ne tilki, şafak atarsa 72.

Vatan için gidiyorum, senin için döneceğim!

Isparta’nın gül yağı. Dolaştım koca dağı. Bilseniz ne çok yakışacak. Bana gelin duvağı. Ay doğar sini gibi, salınır selvi gibi. Yarimin kokusu gelir, Isparta’da gezer gibi.

Bu vatan toprağın kara bağrında sıradağlar gibi duranlarındır. Bir tarih boyunca onun uğrunda kendini tarihe verenlerindir.

Herkese nasip değil, asker olmak hudutta. Al bayrağın rengi var, yerde, gökte, bulutta. Heybetimiz titretir, şu karşı ki dağları. Vatanın bekçisiyiz, biz hudut kartalları.

Tek kişilik miydi ki bu şehir sen gidince bomboş kaldı.

Şafak oldu yirmi. Az kaldı bitti sayılır bitti. Yolun sonu göründü askerlikte geçti gitti, ardımda kalan torunlara mirastır yazdıklarımın hepsi.

Bugün geldik Kayseri’ye, geziyoruz biz Askerimle. Şafak 38, bugün kendi memleketimizde 24 saatliğine misafiriz. Olmadık hiç yalaka, her zaman yerimiz en üst tabaka, şuan da görmüş olduğunuz en asil plaka.

Nizamiye’ye girdim kesildi saçlar, dediler buradan askerlik başlar, gözümden akmaya başladı ‘yaşlar’. Yarim askerde Kütahya’da, akıl bırakmadı başta. Yarim orada ben burada, akıp duruyor gözyaşta.

Mardin güzelse sebebi sensin seni sevmek özelse 340′da gizlisin.

Ey şimdi süzgün, rüzgârlarda dalgalı; barışın güvercini, savaşın kartalı, yüksek yerlerde açan çiçeğim! Senin altında doğdum, senin altında öleceğim.

Vatan bize kozan size kızlar ALLAH’a emanet..

Zengin evlatları 3G ile gezerken, biz dağlarda G3 ile dolanıyoruz

Vatan millet Sakarya. Söz verdim şafak saymaya. Sabır sevgilim sabır, gidiyoruz tezkereyi almaya.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır, Toprak eğer uğrunda ölen varsa vatandır.

Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş asker! Gökten ecdad inerek öpse o pak alnı değer. Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid’i. Bedr’in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.

Şafak 39. Torun biz artık yokuz. Bugün geldik Kırklareli’ye, selam olsun sizlere. Herşeye rağmen mutluyuz, aman nazarlar değmesin bize.

Artvin’e geldik askerim. E biraz daha gezelim. Asma torun yüzünü. Misafirim giderim. Şafak sekiz biz birbirimizi severiz.

Ulan askerlik bizi bitirmeden biz askerliği bitiriyoruz. Bak şafak sana Kocaeli’den sesleniyoruz. Selam Kocaeli.

Yolumuz gaza, sonu şehadet, dinimiz ister sıdk ile hizmet, anamız vatan, babamız millet, vatanı mamur eyle Yarabbi. Milleti mesrur eyle yarabbi.

Ne hasta bekler sabahı ne kanlı şehidi mezar nede şeytan günahı seni beklediğim kadar.

Hayat bi zulümse, vereyim ayarı gülümse be şafak.

Toruna bak toruna, cevap verdim soruna. Şafak oldu plaka, hiç gitmesin zoruna.

Harput’un yollarında, geziyoruz sokaklarında. Altın burma olayım, yarimin kolarında.

ŞAFAK 12 BİNGÖL, yarim gelsinde mutluluğu gör

Karanfilin kurusu Samsun’un memleketler durusu. Başka söze ne gerek. Biz özledik doğrusu. Ne 355 ne 255 ne de 155, şafak sadece 55. Bu iki beş bi daha yan yana gelmeyecek. Fındık toplarım fındık, dallarını kırmadan. Gel buradan kaçalım, komutan bizi duymadan. Samsun’da var iskele, yarim gitti askere. Kurban olam yüzbaşı, ver yarime tezkere.

Asker olmak o kadar gurur ve onur verici bir duygudur ki; Vatanı korumak her gencin elinde olmayan bir anahtardır.

Yalnızlıklardan yoruldum usandım. Sensiz gecelerden sıkıldım bunaldım, sımsıkı saran ateşi gözlerim, o sımsıcak bakan gözleri özledim.

Şimdi geldik Şanlıurfa’mıza. Eğlencez gezicez doya doya. 24 saat kalabiliriz ama, lütfen bu kadar yalvarma. Diyar diyar gezeriz, askerimle mutluyuz biz. Gidiyoruz tezkereye. Urfa kalsın sizlere.

Ne boya ne badana. Şafak sadece 01 ADANA

Geceleri nöbet tutarsın vatan için, sabahları eğitim yaparsın ulus için, ey askerim vatanım benim.

Bu vatan ileri atılıp sellercesine göğsünden vurulup tam ercesine, bir gül bahçesine girercesine, şu kara toprağa girenlerindir.

Bu söyleyeceklerimi aklından çıkarmamaya çalış; Ay akşamdan ışıktır.

Şafak elli, gideceğimiz gün belli. Hiç bir plaka mutluluğumuza kaç kilometre kaldığını yazmaz ama yola çıktık, 50 gün sonra mutluluğumuzu bulacağız askerim. Askerim’in memleketindeyiz, inanmak başarmanın yarısıdır. Biz inandık ve başarıyoruz. Şafağımızı bitiriyoruz. Bağlamam telli, Ağlamam bundan kelli. Şafak olmuş elli, geliyorum kız deli.

Şafak olmus Tokat, komutan Can’ımı askeriyeden at. Atmazsan geliyorum bak. Aman Allah’ım şafak yüzünden halime bak. Son 2 ay, karanfil eker misin, balınan şeker misin? Biz Tokat’ta geziyoz Nazımızı çeker misin?


Ne o şehirdeyiz ne bu şehir şafak 26 ESKİŞEHİR

Eğitimde ter dökmeyen savaşta kan döker.

Yüksekten atladın mı? Şalvarı topladın mı? Şafak oldu Antep, torun bekle biraz çatladın mı?

Biz komando değiliz ki her dağda leşimiz olsun. Biz bahriyeli değiliz ki her limanda sevgilimiz olsun. Biz jandarma değiliz ki sırtımızda çantamız olsun. Biz havacıyız kızım bırak bizimde havamız olsun.

Bu saatten sonra ne Albay inlerim ne de Yarbay, 15 Gün Sonra hepsine şinanay yavrum şinanaayy. Sevdiğim askere gitti, Burdur’da acemiliği geçti, askerlerin içinden komutan yarimi seçti.

Ağırdır asker yolu beklemek, ama bu da sonlanır. Günü gelince şafak doğan güneş, ama şu an ki durak Iğdırdır.

Ne Lefkoşa ne Girne, şafak 22 EDİRNE.

Diyar diyar gezeriz, askerimle mutluyuz biz. Gidiyoruz tezkereye, Niğde kalsın sizlere. Niğde’ye de geldik sonunda, tarihine selam ola. Biz yine koyulalım mola vermeden yolumuza.

Şafak sayar gelin evde asker eşini hayal eder nöbetinde biter bu hasret dayan askerim bu vatan senin eserin.

Ah şu kızlar asker olsalar, mini etekli ordu kursalar, ince bele palaska taksalar, vallahi istemezdim tezkere..

Ah be Kastamonu, çok özledim ben O’nu. Çatalzeytin, Abana’ya yakın, gız gendünü görümcenden sakın. Görümcesi olmayan kızlar, hepiniz mum yakın.

Asker arkadaşı ölümüne arkadaştır, ölüm arkadaşı can arkadaşındır.

Biz bahriyeli değiliz ki her limanda bir sevgilimiz olsun, biz komandoyuz dağlar sağ olsun!

Osmaniye’ye ettik veda, Kilis’e geldik bu defa. Sefa geldik hoşgeldik, biz bu günleri çok bekledik. Şafak atarsa Karabük, bizim aşkımız büsbüyük.

Onsekiz olmuş şafak, gidiyoruz ufak ufak. Torun boşuna umut etme, biz gitmeden borun ötmez yasak.

Kapını çalar mazi, dalgınlıkla açarsın, arar gözlerin beni o günleri sorarsın.. Pişmanlık sarar seni o günleri anlarsın oturup bu aşk için sende ağlarsın.. Ama nafile..

Ezanla geldik selayla gideriz. Bu vatan için kanımızı şerbet diye içeriz.

Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın? “Gömelim gel seni tarihe!” desem, sığmazsın. Herc ü merc ettiğin edvara da yetmez o kitab. Seni ancak ebediyyetler eder istiab.

Dağlara çizmişler resmimi, komando koymuşlar ismimi, belki bir gün geri dönemem diye göndermişler sana resmimi.

Bizler Atatürk’ün askerleriyiz ayık olun Vatan bize emanet.

Dağlarda çiçekler solduğu zaman, göklere bulutlar dolduğu zaman, yağmurlar sel olup aktığı zaman inan ki bir tanem ben ağlıyorum.

Biz sosyetenin süslü basamaklarından çıkmasak ta, kartalların bile yuva yapmaya korktuğu yüksek dağlarda düşmana kurşun sıkmasını iyi biliriz.

Kendim uzak hayalim yakın, resmime bakıp ağlamayın sakın, kıymetim varsa duvara asın, kıymetim yoksa ateşe atın.

Tarihim, şerefim, şiirim, her şeyim yer yüzünde yer beğen nereye dikilmek istersen söyle, seni oraya dikeyim!

Ne şehitler verdik vatan uğruna, bizde bitmez Mehmetçik, bu vatan uğruna.

Beni kızdırıyorlar, kafamı bozuyorlar! Ah mı çekeyim, vah mı çekeyim.. Yoksa bu canımdan vaz mı geçeyim. Sen benim canım, en güzel yanım, fedadır sana aksa da kanım.

Koy ver derdin silinsin, yol ver öfken yorulsun sonra korkma göster gönlün görünsün, hoş gör ruhun sevinsin gel bu günün hakkını ver yarını yarın düşünsün.

Askere dua edin, teröre lanet edin. Nöbet sırası bende hakkınızı helal edin.

Ne garip aslında yaşın yirmi olur nasıl geldim demezsin bu yaşa ama 365 günün muhabbetini yapıyoruz!

Şafak oldu Adıyaman. Hasretlik pek bi yaman. Askerlik bitiyor artık. Bir daha mı aman aman.

Bu vatan tarihin dilinden düşmez bu destan, nehirler gazidir, dağlar kahraman, her taşı yakut olan bu vatan, can verme sırrına erenlerindir.

Şafak ÜÇ. Ayıramaz bizi hiçbir güç.

Bir ulusun kuvvetini belirleyen en önemli faktör askeri kuvvetidir.

Doğan güneş şafağım batan güneş gençliğimdir.

Her şeyden kutsaldır mesleğim, elimde silahım, sınırda nöbet beklerim, silahım namusumdur, üniformam kefenim, gerekirse vatan uğrunda, canımdan vazgeçerim.

Şu Bursa’nın illeri, yazın öter bülbülleri, yaktı kül etti beni, yarimin hasretilği.. Bursa’nın zeytin yağı, dolaştım koca dağı. Gelsen alsan beni, bilsen ne yakışacak, bana gelin duvağı.

Ne kiremit ne tuğla, şafağımız atarsa 48 MUĞLA. Manice dolanırız, her yöre vatanımız. Bugünde Muş’tayız, gezip görmek hakkımız. Muş dağlarını aşam dedim, aşam dolaşam dedim. Ben askerim için aleme paşam dedim.

Şafak oldu elli iki, içim içime sığmıyor ki. Fındık toplarım fındık, dallarını kırmadan. Gel buradan kaçalım, komutan bizi duymadan. Bugün geldik Ordu’ya, gezeriz yarimle doya doya. Yok küsmece darılmaca, hak ederek geldik biz bu şafağa.

Dağlarda yaşar gerekirse vatan için ey şanlı askerim sen bir tanesin.

Arşa çıkar ayak sesi geçerken, ona sorar güller gonca açarken, tufan durur ateş söner o varken, vatanımın göz nurudur Mehmetçik.

Mehtap gibi kızım olacağına, şafak gibi oğlum olsun.

Senin sayende mutluyuz yuvamızda senin sayende hayatımızı geçiyoruz bu vatanda askerim.

Bolu dağı yokuştur, manzarası pek hoştur komutan kölen olam, beni yare kavuştur.

Mavinin en güzeli. Yeşilin her tonu. Sanki cennet misali. Gezelim Giresun’u

Her doğan güneş ömrümden gün alsa da, elbet o güneş özgürlüğüm için doğacaktır.

Bitmez diyorlar bana senin askerliğin, varsın bitmesin. Ben burada 12 ay değil 12 yıl yapmaya razıyım, yeter ki şehitlerimiz rahat uyusun yerinde..

Dağların aslanları geceniz gündüz gibi olsun dualarım sizinle askerim.

İzmir’e kurdum iskele, geldim askere. Ne izin var ne tezkere. İzmir izmir içinde, İzmir dağlar içinde, İzmir’e dokunmayın, çünkü şafağım içinde. İzmir’in bağı, Bursa’nın Uludağ’ı. Yâri asker olanın, akar gözünden yaşı. Al çemberi pulladım, saçım uzun salladım. Orta boylu askerimi, İzmir’e gezmeye yolladım.

Kale kaleye bakar, Urfa Mardin’e bakar. Öyle sevdim ki o yari, her bakışı can yakar. Çadır kurdum düzlere, diken oldum gözlere. Ben askerimi alayım, Mardin kalsın sizlere.

Aradığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen 365 gün sonra tekrar deneyiniz.

Vedalar zor olsa da bazen gitmek gerekir.

Sevdim kaşı karayı, aşkı sarar yarayı. Yeter ki yarim olsun, ne yapayım Ak’SARAY’ı.

Şafak 320 biter mi? ey askerim seni hep bekliyorum..

Erzincan’lıyım, çok heyecanlıyım.

Kışlalara erdi bahar. Tezkereye 1 haftaa var. Şehir şehir gezerim. Çekil torun ezerim. Ne bakıyorsun komutan. 7 gün kalır giderim. Ne Cola, ne Fanta Sadece ve sadece Yedigün.

Komandolar vurulunca değil unutulunca ölürler.

Ya karşıya geçivermişti hepsi de birden içini döküyordu Hakka herkes derinden; kuduruyordu mütegallipler kederinden … Ve emindi Mehmetçik yarın ki zaferinden.

Gece nöbetinde askerim vatanı korur askerim bize bulaşan düşmanları nöbette avlar askerim.

Yaz gelir çiçek açar, torun gelir dede kaçar.

Ağırdır asker yolu beklemek, ama buda sonlanır elbet. Günü gelince doğar güneş, ama şimdi BAYBURT’ta gezek.

Mani demeye geldim, dondurma yemeye geldim. Dondurma değil merakım, yarimle gezmeye geldim.

Çeşme başı pıtırak. Gelin Kırşehir’de oturak. Ne oturak ne durak. O güneş elbet doğacak.

Yıllara meydan okurken aylara esir düstük ama vatan için 12 ay değil 12 sene yapılır, ne kadarda zor olsa.

Şafak 42. Rabbim ayırma bizi. Konya Konya dediniz. Geldik, işte burdayız biz. Demeyin sakın kalın yeni geldiniz. 24 saat sonra gitmeliyiz Başka zaman gelir uzun süre gezeriz.

Bilecik aşağı çarşı, dükkanlar karşı karşı. Açılın geliyor yarim, dosta düşmana karşı. Ne atlet ne don atarsa sadece 10

Her ananın oğlu asker olur ama her genç kızın sevdiği bahriyeli olamaz.

Su gelir lüle lüle, dökülür kızıl güle. Bizim şafak Kars’ta. Gezelim güle güle.

Şüheda gövdesi, bir baksana, dağlar, taşlar. O, rükû olmasa, dünyada eğilmez başlar. Yaralanmış temiz alnından uzanmış yatıyor; bir hilal uğruna, ya Rab, ne güneşler batıyor.

Olmasa da Bitlis’te lüks bir yaşam, bizdeki keyif kimsede yok Paşam.

365 ile başladık yola, şafak şimdi plakalarda. Şimdi durak Osmaniye’de, az kaldı gidiyoruz tezkereye.

Şafak DOKUZ. Herkes duysun haftaya YOKUZ.

Üç günlük dünya dediler 460 günü kitlediler.

Ses kes, şafak dinle. Şafak 21, benden herkese selam söyle.

Torun bakma öyle yandan yandan, şafak 75 ARDAHAN. Ne duvar ne han şafak 75 ARDAHAN.

Çadır kurdum Karabük’e, diken oldum sizlere. İşte geldim gideceğim, hayalim kalsın sizlere.

Malatyanın kayısısı, gitti canımın yarısı. Torunlar sevinin, artık size darısı. Malatya yolundayım, kayısı dalındayım. Annem beni sorarsa, askerimle Malatya’dayım.

Bize Vatan delisi diyorlar, kafayı vatanla bozmuşsunuz diyorlar! Çok şükür kafamız bozuk, kanımız değil.

Ne ilişki ne flört. Atarsa 04 Amasya düzde kaldı. Gözlerim yolda kaldı. Aşkımı TSK aldı. E kavuşmaya da 4 Gün kaldı.

Kalenin dibi Mersin. Beklerim yarim gelsin. Asker yolu gözleyene. ALLAH sabırlar versin. Al mendilin iki kat, birini al birini sat. Bugün misafiriz İçel’e, gezip gidelim her yere.

Ne albay, ne yarbay. Alayına baybay.

Yarim gitti askere, heyecanla bekleriz tezkere. Şafağımız bugün Sinop’ta gezmekte.

Sizlerden ayrıldım yirmi yaşında, kendimi gördüm nöbet başında, ismimi görürsen mezar başında, üstüme kapanıp ağlama Anam!

Ağaç kırılır dalı kalır, baba gider namı kalır.

Uşak’tan sesleniyoruz: Biz birbirimizi çok seviyoruzz. Gell tezkere geeell. Yarim olmuş asker, gözlerim yolda onu bekler, şafak bugün UŞAK’ta, gezeriz 24 saat boyunca

Dağlar duman içinde. Sözüm harman içinde. Ben yarimle geziyorum. Hatay’ın içinde. Bugün geldik Hatay’a, şafağı bitiriyoruz gün saya saya. Önümüzdeki ay gidiyoruz, tezkereyi almaya.

Karaman’ın kaleleri, ben sayarım günleri. Askerim gelecek diye, hazırladım çeyizleri.

Askerim canım benim Türk Milleti’nin kalbi sensin!

Sadece 6. Haftaya evde kahvaltı.

Tekirdağ’dan çıktık yola, Sivas’ta verdik mola. Şimdi gidiyoruz Sinop’a.

Geldik, gördük, gidiyoruz. Bugünde Çanakkale’de geziyoruz, biz bu şafağı bitiriyoruz. Komutanım 17 gün sonra bay bay diyoruz. Kalbimiz sevgi dolu, tek engel Gelibolu askerlik biter bitmez gözükür mutluluk yolu.

Yiğidin burcu savaş, yükseleni bayraktır!

Şafak Ağrı’dadır. Bu kalp canımdadır. Çok bekletme askerimi komutan. Gözlerim yollardadır.

Allah bütün Mehmetçikleri annelerine, sevdiklerine bağışlasın.

Torun çekil önümden yürüme TIN TIN, yol ver dedene şafak 74 BARTIN. Çeşme buldum taşı yok, Bartın’da yarim yok. Benim yarim İzmir’de, dünyada eşi benzeri yok.

Tekirdağ’ın ayçiçekleri, tatlı şakır bülbülleri. Yaktı kavurdu beni, sevdiğimin hasreti. Tokat’tan kalktı tren, Tekirdağ’da yaptı fren, hiç merak etme asker, 59 gün sonra bu Hasretlikte biter.

İneceğuz dereye, hoşgelduk Rize’ye. İlçelerden başladık, gidiyoruz geze geze.

Ben Türk askeriyim, ülkemin dört yanında beni bulursun, başımda miğferim, ayağımda postalımdan tanırsın, adımı bilmeyen Mehmet diye çağırsın, vatan uğrunda, can verecek kurban ararsan, hepinize yeminim, ilk safta beni bulursun.

Komutan bulmuş bizim gibi askeri, yat kalk sürün devri bitti. 34 gün sonra giderken, seyret torun sen de dedenle nineni.

Şafak olmuş Muğla, keşke askerim yanımda olsa.

Doğan her güneş gençliğimin kaybıysa, batan her güneş şafağımın kaybıdır.

Kum yerine toprağa basıyorum, şezlong yerine ranzaya uzanıyorum. Teşekkürler askerlik.

Ne şehitler verdik, ne savaşlar geçirdik… Türkiye Cumhuriyetine canım feda Türk Askeri sen çok yaşa.

Askerimi çok özledim ne bilsin eller, tezkere yaklaştı geçmiyor günler. Bugün Hakkari’deyiz şafağı yaptık otuz, kusura bakma komutan, bir ay sonra biz yokuz.

Al çemberi pulladım, Saçım uzun salladım. Uzun boylu askerimi, Yozgat’a gezmeye yolladım. Ne ekmek ne soğan şafak atarsa Van.

Rüyamda gördüm ana kucağı, uyandım baktım asker ocağı, felek ayırdı evi bucağı, ağlama anam dönerim bir gün.

Gece nöbetlerinde beni aklına getirmemeye çalış. Uyurken üstlerine yakalanmanı istemem.

Şafak bizi 61 kenara, selam edeyruk selam buradan Trabzon’a. Tezkereyi alalım Gideceğuz oraya.

Ömründen gün gitmesini isteyen tek varlık askerdir paşam.

Şafak 65 VAN, askerlik bitiyor gel de inan. Van yolu incedir, ne karanlık gecedir. Kuşlar kurbanınız olam. Yarimin hali nicedir.

Bir insan günleri sayıyorsa ya mahkumdur ya asker.

Ne o haneye ne bu haneye. Hadi askerim şafak 29’daki GÜMÜŞHANEYE

O güzel askerlik anılarını anlatacağın günleri sabırsızlıkla bekliyorum! Sen yeter ki çabuk gel, ben dinlemeye razıyım.

Ne Han ne Kale şafak 71 KIRIKKALE.

Şafak bugün Siirt’te, gezeriz eğleniriz ilden ile. Verselerde tezkere, gitsek artık evimize.

Şafak değil, sensizlik beni acıtan! Seni çok özledim bir tanem.

Balıkesir Bandırma. Komutan beni kandırma. Tezkereyi alınca, sinirlenip bağırma.

Erzurum evrülesen, çarh olup çevrülesen, içinden yarim çıhsın Düşmanların başına devrülesen.

Bugünkü durağımız BATMAN, tezkereye gidiyoruz yandan yandan.

Şafak ne kadar zengin olursa olsun, bir gün fakirleşmeye mahkumdur.

Nöbetleri tuta tuta, şafağımız bata bata, tezkereyi alıyoruz. 62 gün sonra. Vardık bu gece Tunceli’ye, 24 saat bizi misafir eyle. Tunceli’nin Munzur’u, yarimde gönlümün huzuru. Sevdiği asker olanın, söner gözünün nuru.

365 gün VATAN için.. Gerisi senin için birtanem.

Şafak 45 Manisa, Komutan artık Askerimi bıraksa.

Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihat. Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber. Sana aguşunu açmış duruyor Peygamber.

Bu Sayfayızda Biribirinden Güzel  Asker Mesajları nı Okudunuz,  Ayrıca Sizler De Sitemize Katkıda Bulunmak İstiyorsanız; Yorum Bölümüne Bidiğiniz Asker Mesajları nı Yazabilirisiniz.
Asker Mesajları,Asker Mesajları Kısa,Asker Mesajları Komik,Asker Mesajları Resimli,Asker Mesajları Sevgiliye,Asker Mesajları Uzun,